W Wisełce k. Międzyzdrojów powstanie centrum konferencyjne z 93 pokojami   INWESTYCJE

Spółka Poręczenia Kredytowe, należąca do Europejskiej Fundacji Rozwoju Wsi Polskiej, rozpoczęła budowę 93-pokojowego centrum konferencyjno-szkoleniowego nad Jeziorem Warnowskim w Wisełce koło Międzyzdrojów - informuje serwis GS24.pl.

Część hotelowa zajmie powierzchnię ponad 3 tys. m kw., część biurowa blisko 500 m kw., sala konferencyjna ok. 270 m kw., restauracja ponad 400 m kw., a SPA i basen ok. 700 m kw. Projekt centrum przygotowała spółka Orłowski, Szymański-Architekci ze Szczecina, a inwestycja ma być przekazana do użytku w 2023 roku.

Fundacja posiada już jeden podobny obiekt w Grodnie k. Międzyzdrojów, jednak stał się on obecnie niewystarczający. - Potrzebujemy więcej miejsca na konferencje i spotkania. Stąd decyzja o budowie w Wisełce. W centrum w Grodnie będą nadal odbywały się konferencje, ale część z nich przejdzie do obiektu w Wisełce. Hotel nad jeziorem obsługiwałby gości centrum - powiedział serwisowi GS24.pl Andrzej Sochaj ze spółki Poręczenia Kredytowe.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *