Emirates po raz trzeci najwyżej ocenione w ankiecie SkytraxDUBAI, ZEA, 1 sierpnia 2007 - Emirates Airlines już po raz trzeci z rzędu zostały uznane przez Skytrax za linie lotnicza oferującą najlepsze programy rozrywkowe. Prestiżowy tytuł ""Best Airline Inflight Entertainment Award" przyznany został przez Skytrax na podstawie wyników World Airline Survey przeprowadzonego między sierpniem 2006 a czerwcem 2007, w którym wzięło udział 14 milionów pasażerów z 93 krajów.

 

Edward Plaisted, Dyrektor Generalny Skytrax, podkreślił : "Wydaje się, Emirates mają już na trwałe wyryte swoje imię na nagrodzie Best Inflight Entertainment Award. Gratulujemy powtórzenia sukcesu w tegorocznym badaniu preferencji pasażerów."

 

Emirates od dawna inwestuje potężne kwoty z myślą o zapewnieniu pasażerom najlepszego inflight entertainment. Już w 1992 roku Emirates stały się pierwszą linią lotniczą na świecie oferującą osobiste ekrany telewizyjne przy każdym fotelu we wszystkich klasach w całej flocie.

 

W 2003 mirates wprowadziły system ice (nazwa - akronim od information communications and entertainment) , oferujący 500 kanałów rozrywkowych i dając pasażerom dużo większy wybor niż kiedykolwiek wcześniej. Stworzony przez Emirates unikatowy system ice posiada obecnie wiele nowych dodatkowych funkcji, między innymi pozwala na wysyłanie smsów oraz wiadomości email, a także zapewnia dostęp do najnowszych informacji ze świata podczas całego rejsu.

 

Emirates podniosły ostatnio jeszcze wyżej poprzeczkę, wprowadzając zaawansowany technologicznie system ice Digital Widescreen. System oferuje szereg nowych rozwiązań, nie spotykanych dotąd w liniach lotniczych - w tym bezprzewodowe podręczne piloty, pozwalające pasażerom klasy biznes i pierwszej na wybór programu, ustawienie pozycji fotela, oświetlenia oraz wybór opcji masażu podczas lotu.

 

Mike Simon, Emirates' Senior Vice President Corporate Communications powiedział: "To bardzo ważny moment dla Emirates. Jesteśmy dumni, że po raz trzeci zwyciężyliśmy w jednej z najbardziej konkurecyjnych kategorii. Potwierdza to słuszność naszych inwestycji w programy rozrywkowe, a także naszą determiancję, by poprzez innowacje wychodzić naprzeciw coraz bardziej wysublinowanym oczekiwaniom pasażerów. Szcześliwym zbiegiem okoliczności nagroda SkyTrax zbiega się w czasie z debiutem naszego nowego systemu ice Digital Widescreen. Oczywiście nie zamierzamy spoczywać na laurach i nadal będziemy wprowadzać nowości"

 

Obecnie ice oferuje ponad 600 kanałów filmowych, muzycznych, telewizyjnych, a także z grami, w wielu językach, w tym po angielsku, arabsku, chińsku, japońsku. Nowy ice Digital Widescreen będzie oferować nawet więcej filmów i muzyki, a także ponad 100 gier. Dodatkowe funkcje obejmują My USB możliwość przeglądania zdjęć i plików PDF, oraz My Playlist - możliwość tworzenia własnej muzyki na podstawie dostępnych ponad 10000 utworów. Wszytko to na największych spotykanych w liniach lotniczych indywidualnych panoramicznych monitorach we wszystkich klasach. Całość uzupełniają: telefon satelitarny, zasilanie do laptopa, bezprzewodowe sterowanie oraz pokaz samego rejsu w technologii 3D.

 

System ice Digital Widescreen- system zadebiutował na trasie Dubai - Paryż. W ciągu osiemnastu miesięcy Emirates otrzymają 24 samoloty wyposażone w ten najnowszy system.

 


Nagrody Skytrax Awards for Airline Excellence uważane są za jedne z najbardziej cennych i najbardziej obiektywnych w branży lotniczej. Stanowią najlepszy dowód najwyższej jaksoci produktu i obslugi klienta.


Kontakt :

Sheba Koonan, Corporate Communications,

Tel: (+9714) 203.2287, Mob: (+97150) 658.7912;

email: sheba.koonan@emirates.com, visit: www.ekgroup.com/mediacentre  

 

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *