Puro wychodzi poza Polskę – pierwszy hotel w Budapeszcie   INWESTYCJE

Sieć Puro Hotel rozpoczyna ekspansję zagraniczną – pierwszy hotel otworzy w centrum Budapesztu. Na początku przyszłego roku rozpocząć mają się prace.

Hotel powstanie na jedynej pustej działce wśród starej zabudowy. Fot. Google Maps

Hotel powstanie przy ul. Paulay na jedynej pustej działce w zabytkowej zabudowie ścisłego centrum Pesztu, w pobliżu Opery i Bazyliki św. Stefana. – Mam przyjemność poinformować, że właśnie zabezpieczyliśmy kolejny projekt dla Puro Hotel, tym razem – centrum Budapesztu przy ul. Paulay 23. Idealny rozmiar, idealne miasto i doskonała lokalizacja dla Puro. Na początku przyszłego roku rozpoczniemy prace przygotowawcze do tego projektu – napisał Przemysław Wieczorek, dyrektor zarządzający Puro Hotel Development na Linkedin.

Obecnie pod marką Puro Hotel działa w Polsce siedem obiektów, a kolejnych pięć jest w przygotowaniu. Pierwszy hotel otwarty został w 2011 r. we Wrocławiu. W ostatnich miesiącach sieć poinformowała o zakupie dwóch działek pod hotele w ścisłym centrum Warszawy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *