Business Superbrands dla Hotelu SPA Dr Irena ErisMarka Hotel SPA Dr Irena Eris została uznana za jedną z najsilniejszych na polskim rynku marek biznesowych Business Superbrands 2007.
W konkursie Business Superbrands 2007 zorganizowanym w Polsce po raz pierwszy na zlecenie międzynarodowej organizacji The Superbrands Ltd. (z siedziba w Londynie) promującej ideę „brandingu” już w 70 krajach świata, wyłonionych zostało ok. 1000 najsilniejszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich marek sektora B2B (business to business). Głosami niezależnej Rady Marek składającej się z kilkudziesięciu ekspertów – znanych praktyków biznesu - szefów i właścicieli firm, a także przedstawicieli mediów związanych z tematyką gospodarczą i biznesową tytuł Business Superbrand 2007 został przyznany marce Hotel SPA Dr Irena Eris. Znalezienie się w gronie 70 najsilniejszych spośród tysiąca innych marek to ogromne wyróżnienie tym bardziej, że Hotel SPA Dr Irena Eris jest pierwszym tego typu obiektem, nie należącym do żadnej sieci hotelarskiej.


 


Przyznanie tytułu Business Superbrands to podkreślenie silnej pozycji, najwyższej jakości i prestiżu marki Dr Irena Eris, która ma  już na swoim koncie Superbrands i Coolbrands.Kontakt dla mediów:

Katarzyna Szymkiewicz

Konsultant PR

Katarzyna.Szymkiewicz@eris.pl

Mobile: 601 396 440
Należymy do International SPA Association


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *