Rozpoczyna się nowy sezon Angielskiej Premier LeagueDzięki easyJet możesz zobaczyć to na własne oczy!

 

 

11 sierpnia rusza pierwsza kolejka sezonu 2007/2008 Angielskiej Premier League - jednej z najbardziej emocjonujących lig piłkarskich świata. Zobacz pasjonującą walkę najlepszych piłkarzy i poczuj niezapomnianą atmosferę piłkarskiego święta. Jak co roku 20 zespołów rozpoczyna walkę o mistrzostwo Anglii w piłce nożnej. Dzięki easyJet możesz być częścią tego emocjonującego piłkarskiego sezonu!

 

Jak Manchester United - obrońca mistrzowskiego tytułu wypadnie na starcie rozgrywek? Jak zaprezentują się pozostali kandydaci do zwycięstwa w tym sezonie? Arsenal Londyn, Chelsea Londyn czy FC Liverpool wzmocniły się nowymi piłkarzami, i z pewnością zrobią wszystko żeby odebrać tytuł Manchesterowi! Fernando Torres w Liverpoolu, Łukasz Fabiański w Arsenalu czy Florent Malouda w Chelsea  to tylko kilku piłkarzy, którzy tego lata dołączyli do jednej z najbardziej spektakularnych lig na świecie. Walka o mistrzowską paterę w sezonie 2007/2008 zapowiada się pasjonująco!

 

Premier League to najwyższy szczebel piłkarskich rozgrywek w Anglii. Premier League jest najbardziej lukratywną i najczęściej oglądaną ligą na świecie. Wraz z Włoską Serie A i Hiszpańską Primera Division uznawana jest za najlepszą pod względem piłkarskim ligę świata.

 

Dzięki easyJet już na starcie możesz zobaczyć najciekawsze spotkania Premier League:

 

18 sierpnia

Newcastle v Aston Villa

Fulham v Middlesbrough

 

19 sierpnia

Liverpool v Chelsea

 

25 sierpnia

Arsenal v Manchester City

Chelsea v Portsmouth

 

1 września

Arsenal v Portsmouth

Fulham v Tottenham

Liverpool v Derby County

Newcastle v Wigan

 

Śledź na bieżąco kalendarz rozgrywek Premier League na stronie: www.premierleague.com

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *