Trust Us podsumowuje rok – 7 realizacji, w tym Sheraton Grand, Royal Tulip, Radisson i Anders

Spółka Trust Us, działająca na rynku mebli kontraktowych, zamyka 2021 r. siedmioma realizacjami. Wśród nich znajdują się przede wszystkim rozpoznawalne obiekty hotelowe i gastronomiczne, ale też wnętrza sieciowych zakładów usługowych.   

Royal Tulip Sand, Kołobrzeg

W ciągu ostatnich 12 miesięcy spółka Trust Us zrealizowała kontrakty dla projektów w branży hotelarskiej, gastronomicznej i usługowej, dostarczając swoim klientom ponad 4,3 tys. sztuk mebli. Jej realizacje obejmują hotele Sheraton Grand w Krakowie, Royal Tulip Sand i Radisson Resort w Kołobrzegu oraz Anders w Starych Jabłonkach, a także Food Hall Browary w Warszawie i wszystkie obiekty należące do sieci piekarni – kawiarni Nowakowski w woj. mazowieckim. Firma zadebiutowała również w nowym segmencie – branży beauty z warszawskimi salonami fryzur Ruby Blue.

Anders, Stare Jabłonki

– Mijający rok zdecydowanie możemy zaliczyć do udanych mówi Daniel Ochońko, prezes zarządu Trust Us. –  Dzięki realizacjom wykonanym w tak prestiżowych obiektach hotelowych rozpoznawalność naszej marki wyraźnie wzrosła, co przekłada się na podpisywanie kolejnych bardzo ciekawych i wymagających kontraktów. Ubiegłoroczny zastój, spowodowany pandemią, dotknął niemal wszystkich branż, jednak aktualna sytuacja pozwala stwierdzić, że rynek powoli zaczyna się stabilizować, a jego potrzeby wciąż rosną.

Anders, Stare Jabłonki

Największym problemem branży meblarskiej zaraz po pierwszym lockdownie była bardzo ograniczona dostępność materiałów i znaczna destabilizacja ich cen. Krajowi dostawcy, przez liczne podwyżki, dość asekuracyjnie podchodzili zarówno do wstępnych wycen, jak i do ostatecznych terminów dostaw materiałów. Poluzowanie obostrzeń sprawiło, że sytuacja na rynku zaczęła stopniowo się poprawiać. – Ponowne otwarcie rynku HoReCa zrodziło ogromne zapotrzebowanie na oryginalne, dobrze zaprojektowane i wyposażone wnętrza, ponieważ klienci mieli większą niż kiedykolwiek ochotę na spędzanie w nich czasu wolnego – mówi Daniel Ochonko. – Hotelarze zaczęli przywiązywać zdecydowanie większą niż dotychczas wagę do atrakcyjności części wspólnych w swoich obiektach. Obecnie w cenie jest przede wszystkim estetyka i wysoka jakość stosowanych materiałów. Współpracując z wieloma pracowniami architektonicznymi, często decydowaliśmy się na wykonanie mebli z dębiny, mosiądzu i miedzi.

Food Hall Browary, Warszawa

Spółka podpisała już kontrakty na realizacje wnętrz w obiektach użyteczności publicznej w Krakowie, Wrocławiu i Świnoujściu. W planach są również kolejne obiekty restauracyjne i lokale usługowe w największych polskich miastach.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *