Zmiana w zimowej siatce połączeń Centralwings


 


 

Polskie tanie linie lotnicze Centralwings wprowadzają zmiany w zimowej siatce połączeń. Od czwartku, 30 września br. Centralwings wstrzymuje sprzedaż biletów na trasie  Warszawa – Rzym. Jednocześnie połączenie to zostanie przekazane do realizacji Polskim Liniom Lotniczym LOT.

 

„Chciałbym zapewnić wszystkich naszych klientów, którzy już zakupili bilety na sezon zimowy na trasie Warszawa – Rzym, że bilety te zostaną zrealizowane, a pasażerowie przewiezieni na miejsce” – mówi Waldemar Królikowski, prezes zarządu Centralwings – „Zgodnie z umową pomiędzy spółkami Centralwings a PLL LOT, podróżni nie muszą obawiać się jakichkolwiek dodatkowych opłat za przelot na tej trasie. Wszyscy pasażerowie, którzy chcieliby skorzystać z tego połączenia w przyszłości, będą mogli kupować bilety już w kasach LOT”.

 

Przeniesienie, wewnątrz Grupy LOT, połączenia do stolicy Włoch jest następstwem optymalizacji zimowej siatki połączeń Centralwings.

 

„Decyzja o przekazaniu realizacji połączenia Warszawa – Rzym PLL LOT podyktowana jest przede wszystkim czynnikami ekonomicznymi” – mówi Cezary Ciarciński, v-ce prezes Centralwings – „Stale analizowaliśmy zainteresowanie pasażerów tym połączeniem. Okazało się niestety, że liczba podróżujących była mniejsza niż niezbędne minimum, które było by dla nas akceptowalne
z ekonomicznego punktu widzenia. PLL LOT, dzięki znacznie większej i zróżnicowanej flocie, kierunek ten może obsługiwać mniejszymi jednostkami. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest możliwość przeniesienia wolnych samolotów na trasy cieszące się większą popularnością”.

 

W ramach zimowej siatki połączeń polski tani przewoźnik uruchomił już sprzedaż biletów na dwa nowe połączenia. Loty z Warszawy do Grenoble rozpoczną się 1 grudnia, natomiast samoloty na trasie Warszawa – Manchester zaczną kursować już od 28 października. Bilety można rezerwować poprzez stronę www.centralwings.com oraz poprzez Call Center pod numerami telefonów
0-801-080-112 i 22 558 00 45. Są też dostępne w biurach podróży w całym kraju. Możliwe są cztery formy płatności: kartą kredytową, przelewem, gotówką oraz w systemie VIA Moje Rachunki.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *