Przystań – podsumowanie wspaniałej zabawy nad morzem

Przez ponad 6 tygodni trwała Przystań - wakacyjna akcja sponsorowana przez markę Żywiec. Od 5 lipca do 19 sierpnia prawie sto tysięcy gości bawiło się w dziewięciu nadmorskich kurortach w Przystaniowych Beach Barach.

 

Atrakcja akcji – konkurs MMS-owy, dokumentujący zabawę na Przystani – został rozstrzygnięty. Z nadesłanych prawie 3 tys. zgłoszeń jury wybrało najlepsze 23 zdjęcia,
a troje zwycięzców wybrali internauci, oddając na nich swoje głosy. I miejsce zdobyła Grażyna Petelicka, II miejsce Diana Białkiewicz, a III Witold Izdebski. Laureaci otrzymają profesjonalne aparaty fotograficzne.Beach Bary na Przystani codziennie przyciągały tłumy spragnionych muzyki i rozrywki. Zespoły takie jak SOFA, Sambasim czy Jose Torres Salsa Group zamieniały wieczory nad Bałtykiem w szaloną zabawę rodem z brazylijskich plaż. Doskonały kontakt z publicznością miała również Marysia Sadowska oraz zespoły The Glennskii’s i Son de Cuba. Gości Przystani rozgrzewały przed koncertami, cieszące się ogromnym powodzeniem, konkursy karaoke.

 

Każdego dnia już od południa profesjonalni animatorzy zapraszali wszystkich do udziału
w zajęciach sportowych – siatkówce, grze w boule czy piłkarzyki. Atrakcje przygotowane przez organizatorów cieszyły się ogromnym powodzeniem również ze względu na nie zawsze upalną pogodę.

 

„Tegoroczna Przystań miała inną  niż w latach poprzednich formułę. Przed ponad 6 tygodni w 9 miastach trwała nieustająca zabawa. Wprowadzenie nowej formuły Przystani zaowocowało dużą, blisko 100 tysięczną publicznością. W tym roku po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na zorganizowanie konkursu MMS-owego, który okazał się ogromnym sukcesem – nadesłano mnóstwo zdjęć dokumentujących zabawę na Przystani.” – mówi Remigiusz Rawa, Marketing Manager Marki Żywiec, sponsora imprezy.

Akcji towarzyszyła lista „HOP-BĘC” radia RMF MAXXX, patrona medialnego akcji. Reporter radia na bieżąco relacjonował wydarzenia ze wszystkich miejscowości, w których gościła Przystań.

 

 

 

 

Informacji udzielają:

Eliza Panek, rzecznik prasowy Grupy Żywiec S.A.,

e-mail: eliza.panek@grupazywiec.pl,

tel: (+48 22) 537 60 00, fax: (+48 22) 537 60 05, tel. kom. (+48) 601 602 668

 

Dobrochna Abramowska, senior PR consultant, On Board Public Relations,

e-mail: dabramowska@onboard.pl,

tel: (+48 22) 321 51 00, fax: (+48 22) 321 51 01, tel. kom. +48 510 152 113


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *