Norweska promocja na piąta rocznice linii lotniczych NorwegianNorwegian Air Shuttle ASA, czołowa europejska tania linia lotnicza, która została założona w 2002 roku, świętuje swoją piątą rocznicę, ogłaszając promocję na trasach z Polski do Norwegii.

Promocją objęte są połączenia:

 

Warszawa – Oslo (od 104 PLN)

Warszawa – Bergen (od 104 PLN)

Warszawa – Stavanger (od 104 PLN)

Kraków – Oslo (od 93 PLN)

Gdańsk – Oslo (od 92 PLN)

Szczecin – Oslo od (73 PLN)

 

Zgodnie z konsekwetnie stosowaną od samego początku przez Norwegian zasadą transparentności cen, wszystkie podane wyżej ceny to ceny brutto, łącznie z opłatami i podatkami lotniskowymi. Tak też pokazywane są zawsze ceny biletów Norwegian na www.norwegian.no oraz w systemie rezerwacyjnym Amadeus.

 

Promocja trwa do 9 września i obejmuje podróże na podanych kierunkach w okresie od 10 września 2007 do 10 lutego 2008.

 

Bilety można kupować na www.norwegian.no, w polskojęzycznym Centrum Rezerwacji, na lotniskach oraz w biurach podróży.

 

„Nasza najnowsza promocja pozwoli polskim pasażerom na kupno znacznie tańszych biletów – już od 73 PLN brutto (z opłatami i podatkami lotniskowymi), na podróże z Polski do Norwegii. Liczymy, że spotka się z zainteresowaniem klientów. Polacy lubią nasze przejrzyste zasady sprzedaży biletów i naszą solidność. W Norwegian zawsze od razu wiadomo, ile zapłaci się za bilet. Nasze samoloty naprawdę lądują w miastach, do których pasażerowie się wybierają, a nie na bardzo odległych lotniskach, nierzadko położonych w innym kraju, niż wybrany przez klienta port docelowy. Cieszymy się, że Norwegian jest najważniejszym przewoźnikiem na trasach między Polską a Skandynawią.”, podkreśla Jarosław Święcki, Dyrektor Generalny Norwegian na Polskę.

 

 

Ewentualne pytania prosimy kierować do:

Pani Anne Grete Ellingsen, Dyrektora ds. Informacji, Norwegian Air Shuttle, anne.grete.ellingsen@norwegian.no, tel +47 91 53 70 79

Pana Jarosława Święckiego, Dyrektora Generalnego Norwegian Air Shuttle Sp. z o.o. Polska, jaroslaw.swiecki@norwegian.no, tel. +48 22 576 44 77

Pana Marka Sławatyńca, Doradcy ds. PR na Polskę, Norwegian Air Shuttle c/o Aviareps Poland, mslawatyniec@aviareps.com , tel +48 22 632 32 05

 

 

Norwegian jest czołową europejską tanią linią lotniczą, która rozpoczęła rejsy 1 września 2002 na czterech trasach krajowych sześcioma samolotami Boeing 737-300. Firma zadebiutowała na giełdzie w Oslo w grudniu 2003. Obecnie Norwegian ma 24 samoloty Boeing 737-300 oraz 8 MD80 (FlyNordic), do których w latach 2008-2010 dojdzie 11 Boeingów 737-800. Norwegian lata na 11 trasach krajowych oraz 111 międzynarodowych, w sumie do 75 portów. Linia posiada 7 baz: w Norwegii, Szwecji i Polsce. Oferuje połączenia z Warszawy do Oslo i Oslo Rygge, Bergen, Stavanger, Birmingham, Monachium, Sztokholmu, Kopenhagi, Rzymu, Aten, Salzburga, Malagi i Alicante, z Krakowa do Oslo i Sztokholmu, ze Szczecina do Oslo (od 18 lutego 2008 r. do Oslo Rygge) oraz z Gdańska do Oslo. Norwegian oferuje również połączenia  z Polski przez Oslo do Bodø, Trondheim, Stavanger i Tromsø.

Dodatkowe informacje na www.norwegian.no

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *