Nowa jakość podróży

14 września - wprowadzamy na rynek najnowszy katalog Oasis Tours - Zima 07/08


 


Ciekawość i chęć poznania świata to naturalne cechy człowieka. Poza pragnieniem piękna oraz przeżycia niezapomnianych wrażeń, wyjeżdżając gromadzimy wiedzę o otaczającym nas świecie. Każda podróż to długoterminowa inwestycja w siebie.

 

Prezentujemy Państwu nowy katalog zimowy, zawierający szeroki wachlarz gorących, przygotowanych z sercem i pasją propozycji. Pomimo kilkunastoletniej specjalizacji w organizacji wyjazdów w region basenu Morza Śródziemnego w tym sezonie zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowych, popularnych wśród Polaków kierunków. Na Państwa ręce oddajemy opracowany ze szczególną starannością produkt jakim są Chiny oraz Tajlandię będącą kontynuacją podróży w kierunku słońca. Miłośnikom Egiptu daliśmy możliwość poznania nowych miejsc jakimi są: El Gouna, Sahl Hasheesh czy Soma Bay. W Tunezji oprócz sprawdzonych hoteli, które już zyskały Państwa uznanie wprowadziliśmy nowe obiekty oraz dołożyliśmy możliwość wypoczynku na wyspie Dżerbie!

 

Przygotowaliśmy oferty specjalne dla rodzin z dziećmi, par oraz osób podróżujących w pojedynkę. Zapewniamy wszelką pomoc w organizacji wypoczynku, troskliwą opiekę polskojęzycznych rezydentów i animatorów oraz najdogodniejszą formę połączeń samolotowych. Oferta Oasis Tours jest dostępna w ponad dwóch tysiącach Biur Podróży w całej Polsce, w których załatwicie wszelkie formalności związane z wyjazdem. Organizując wyjazdy na szeroką skalę wynegocjowaliśmy dla Państwa optymalnie niskie ceny przy najwyższych standardach zakwaterowania i obsługi. Hołdując zasadzie ciągłego doskonalenia będziemy wdzięczni jeżeli podzielicie się z nami wrażeniami z podróży.

 

Pozostajemy do Waszej dyspozycji. Życzymy wielu niezapomnianych wrażeń

 

Zarząd i Zespół

Oasis Tours


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *