„Co nowego w PPH&R”

    Od 10  lat programowi marketingowemu Polish Prestige Hotels  & Resorts przyświeca idea umacniania roli polskich hoteli w oparciu o najwyższą jakość świadczonych usług i różnorodność  oferty. Program  kieruje się dewizą: „przyjedziesz, polubisz, powrócisz” a hotele należące do  PPH&R starają się stale podnosić jakość  świadczonych usług i standard posiadanej infrastruktury. W konsekwencji takich starań hotel Rezydent w Sopocie otrzymał  w tym roku 5 gwiazdek, a ostatnio hotel Europa w Lublinie  obchodzący  właśnie 5 lecie działalności, dołączył do elitarnego klubu hoteli czterogwiazdkowych.

W gronie tej prestiżowej grupy polskich hoteli jest wiele takich, które w ostatnim czasie wprowadziły usługi w zakresie odnowy biologicznej czy SPA i  są uznawane  za swoją profesjonalność. M. in.  czytelnicy Spa & Wellness Magazine przyznali w tym roku Tytuł najlepszego hotelu SPA Hotelowi Klinice Zdrowia i Urody Villa Park w Ciechocinku, który jako jeden z nielicznych lw  Polsce posiada basen solankowy z krystalicznie czystą wodą.


Do grona hoteli SPA dołączył niedawno  hotel „Klimczok” w Szczyrku, a w ostatnim czasie  „Warszawa” w Augustowie,  „Anders” w Starych Jabłonkach i „Warszawianka” w Jachrance.


W hotelu „Klimczok” czeka na gości pełen kompleks odnowy biologicznej, urządzony w przytulnym klimacie rzymskich łaźni. Specjalnie wystylizowane wnętrza, współgrające ze stylem znajdujących się w hotelu Basenów Term sprzyjają wypoczynkowi i relaksacji. Oferta zawiera bogaty zestaw zabiegów bazujących na nowoczesnych technologiach. Są nimi hydroterapia, cała gama masaży od klasycznych, przez masaże bańkami chińskimi, misami tybetańskimi (terapia dźwiękowa), gorącymi kamieniami czy stemplami aż po ekskluzywne masaże De La Mer, a także szeroka oferta kosmetycznych zabiegów na ciało wspomagana mocą źródlanej wody i kosmetyków firmy THALGO.


We wnętrzach  centrum SPA hotelu „Warszawa” utrzymanych w tonacjach kolorów ziemi, odnaleźć można elementy wikliny i trzciny, kamienie z jezior oraz pałki wodne a wyjątkowego klimatu dodaje im unoszący się w powietrzu zapach olejków.  Można tu korzystać z zabiegów przy użyciu kapsuły NeoQi Mediq, łóżka Thermo Spa, prysznica Vichy, masaży świata, w tym masaży gorącymi kamieniami, zabiegów kosmetycznych twarzy i ciała, pielęgnacyjnych i zdrowotnych kąpieli oraz solarium.


Hotel „Anders” wzbogacił swoją ofertę o 9 nowoczesnych gabinetów, w których proponowane są profesjonalne zabiegi takie jak  masaże, hydroterapia, kinezyterapia, termoterapia, elektroterapia, laseroterapia oraz zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało. Ofertę wzbogaca nowoczesny basen o wymiarach 16 x 8 m, jacuzzi i Świat Mazurskich Saun (sucha, parowa, infrared) z tepidarium.


W SPA hotelu „Warszawianka” odtworzony został przedsmak ayurvedyjskiego raju, który czeka na wielbicieli kultury i medycyny starożytnych Indii. Świat ayurvedy to  liczący ponad 5 tysięcy lat system filozoficzny, który większość historyków uznaje także za najstarszy system medyczny w świecie. Wszystko jest autentyczne, nawet sprowadzone z Indii odpowiednio wyprofilowane stoły do masażu wykonane ze strychninowego drewna. Atmosferę  miejsca tworzą przede wszystkim hinduscy terapeuci Panchakarma, na których wiedzy, doświadczeniu i pracy rąk opierają się zabiegi.


Hotel „Kuracyjny” w Gdyni, (dołączył do PPH&R w kwietniu 2007 r.), oprócz gabinetów SPA posiada w swojej ofercie szeroką gamę zabiegów rehabilitacyjnych oraz odnowy biologicznej prowadzonych przez profesjonalną i wykwalifikowaną obsługę i jako jeden z niewielu ośrodków proponuje również szeroką ofertę zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej.


            Jak widać z tego krótkiego przeglądu ostatnich propozycji,  każdy zainteresowany może w hotelach PPH&R otrzymać usługę którą wybrał, a wyszkolony personel hoteli  dobierze indywidualny  program kosmetyczny dla każdego gościa.. To tylko niektóre z atrakcji, dostępne w obiektach tej grupy hotelowej, które  rozbudowując swoją bazę usług na potrzeby  gości uwiarygodniają  także wizerunek grupy  wyróżniającej się nie tylko standardem i jakością,  ale też  różnorodnością  oferty usługowej.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *