Górskie Resorty wprowadzają Crystal Apartments w Wiśle   INWESTYCJE

Wokół otwartego w lutym ub.r. hotelu Crystal Mountain z 491 pokojami na zboczu Bukowej Góry w Wiśle, sieć Górskie Resorty planuje postawienie trzech budynków z 308 apartamentami pod wynajem. Do sprzedaży wprowadzono właśnie pierwszy etap ze 112 mieszkaniami w systemie condo z podziałem 50/50 proc. przychodów.

Dostępne są lokale 1-, 2- i 3-pokojowe z aneksami  kuchennymi, a w apartamentach 2- i 3-pokojowych znajduje się prywatna sauna. Wszystkie dysponować będą panoramicznymi oknami. Przewidziano też basen zewnętrzny, restaurację z tarasem i miejsca postojowe. Wcześniej założenia inwestycji przewidywały budowę na zboczu obok hotelu głównego budynku, „złożonego z dwóch segmentów posiadających 5 kondygnacji naziemnych oraz 6 kondygnacji podziemnych oraz z segmentu usługowego o jednej kondygnacji naziemnej i 6 kondygnacjach podziemnych oraz budowę trzech wolnostojących budynków zawierających hotelowe jednostki mieszkalne”.

Ostatecznie Górskie Resorty zmieniły plany i ograniczyły inwestycję do "trzech wolnostojących budynków zawierających hotelowe jednostki mieszkalne”, natomiast w miejscu planowanego "głównego budynku" powstanie niski, dwukondygnacyjny budynek restauracyjny oraz baseny zewnętrze. - W ten sposób panorama Wisły jaka roztacza się z ulicy Bukowej nie będzie przysłonięta - mówi Kazimierz Meissner członek rady nadzorczej Górskich Resortów. 

Górskie Resorty prowadzą też budowę hotelu Elements z 291 pokojami w Świeradowie-Zdroju, który otwarty ma zostać w tym roku, oraz inwestycje w Szklarskiej Porębie i Karpaczu w bardziej kameralne linie pod markami Five Seasons i Bossa Nova.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *