Accor wprowadził markę „przejściową” By Mercure   ŚWIAT

Accor podpisał umowę z Palmgrupp Oü na hotel marki „By Mercure” przy lotnisku w Tallinie. Otwarcie hotelu ze 132 pokojami, wcześniej działającego jako Ülemiste, planowane jest na marzec. Hotele funkcjonujące jako „By Mercure” wykorzystują swoje dotychczasowe nazwy wraz z dopiskiem nazwy marki do pięciu lat, stopniowo przechodząc integrację do rodziny Mercure.

Dzięki temu właściciele obiektów mogą przeprowadzać zmiany we własnym tempie. „By Mercure” zapewnia gościom ten sam poziom międzynarodowego standardu, wielkości pokoi, udogodnień i serwisu, jak w hotelach należących do marek Mercure. W obiektach obowiązuje także rygorystyczny certyfikat ALLSAFE gwarantujący spełnianie zweryfikowanych norm bezpieczeństwa i higieny. Goście wybierający pobyt w hotelach „by Mercure” mają też możliwość skorzystania z globalnego programu lojalnościowego ALL - Accor Live Limitless.

Z kolei dzięki współpracy pomiędzy Accor a PalmGrupp OÜ istniejący hotel zlokalizowany przy lotnisku Lennart Meri dołączy do międzynarodowej sieci. Obiekt, po rebrandingu połączonym z odświeżeniem wystroju, przyjmie gości jako pierwszy w Estonii hotel marki „By Mercure”. Obiekt zaoferuje strefę biznesową z trzema salami konferencyjnymi oraz przestrzeni relaksu z sauną i siłownią. Do dyspozycji gości będzie także restauracja i bar z tarasem widokowym oraz parking na 78 samochodów i cztery autobusy.

– Estonia to jeden z kierunków uwielbianych przez turystów z Polski i regionu, dlatego cieszymy się, że możemy wzmocnić naszą obecność w Tallinie i wprowadzić nową markę w Estonii. Jestem przekonana, że hotel dzięki nowoczesnemu designowi, lokalizacji i wysokiej jakości usług będzie doskonałym uzupełnieniem lokalnego rynku – mówi Katarzyna Sławińska, Development Executive Manager, Accor Eastern Europe. – Ideą, jaka przyświeca marce „By Mercure” jest połączenie wysokiej jakości międzynarodowych standardów marki Mercure z lokalnymi hotelami, dając ich właścicielom natychmiastowe korzyści z przynależności do wiodącej sieci hotelowej. Każdy z obiektów marki zyskuje gwarancję w elastyczności adaptacji do stopniowego osiągniecia pełnego statusu Mercure.

Czterogwiazdkowy hotel Ülemiste by Lennart Meri Airport został otwarty w 2004 roku kilka kroków od terminalu pasażerskiego lotniska w Tallinie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *