Best Western Hotel Jurata drugi w pozyskiwaniu gości lojalnościowych

Hotel Best Western Jurata, należący do grupy Polskiego Holdingu Hotelowego, zajął drugie miejsce wśród hoteli Best Western w Polsce, Finlandii i na Litwie w pozyskaniu największej liczby gości w programie lojalnościowym Best Western Rewards w 2021 roku. 

Zespół recepcji hotelu w Juracie zdobył jeden z najwyższych wyników w zapisywaniu gości do programu lojalnościowego Best Western Rewards (BWR), zdobywając łącznie 124 500 punktów BWR. Pracownicy hoteli w ramach podziękowania za ich zaangażowanie nagradzani są punktami BWR, które mogą wymieniać na bezpłatne pobyty w hotelach, różnego rodzaju nagrody lub przekazywać na cele charytatywne.

– Codziennie stajemy na wysokości wyzwań naszego nadmorskiego hotelu i staramy się zapewnić naszym gościom jak najlepszą obsługę, zarówno pod względem bezpieczeństwa, jak również miłej i rodzinnej atmosfery. Dziękuję całemu mojemu zespołowi za wspaniale wykonywaną pracę, która jest doceniana zarówno przez gości, jak i przez samą sieć Best Western – podkreśla Michał Szopa, dyrektor Best Western Hotel Jurata.

Best Western Hotel Juratatokameralny trzygwiazdkowy hotel na Półwyspie Helskim w otoczeniu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Dysponuje 75 pokojami, salą konferencyjną na 150 osób, basenem i SPA. Program lojalnościowy Best Western Rewards to program  dla gości  Best Western Hotels & Resorts. Dołączenie do programu jak i uczestnictwo są bezpłatne. Członkowie klubu otrzymują 10 punktów za każdego wydanego dolara lub nagrody od linii lotniczych/partnerów za każdy pobyt objęty programem lojalnościowym. Zdobyte punkty nie ulegają przedawnieniu i można je wymieniać na bezpłatne noclegi w ok. 4200 hotelach w ponad 100 krajach na całym świecie, zamieniać na różnego rodzaju nagrody lub przekazać na cele charytatywne.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *