Finał WOŚP w The Westin Warsaw


30 stycznia odbędzie się 30. Finał WOŚP, organizowany przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od wielu lat Finałom WOŚP towarzyszą także akcje specjalne. W tym roku, podobnie jak w zeszłym, hotel Westin w Warszawie organizuje wydarzenie specjalne skierowane do mieszkańców Warszawy i hotelowych gości.

Elektryczny Mustang Mach E, zwiedzanie apartamentu prezydenckiego, olbrzymie pluszowe misie, z którymi można się będzie sfotografować i poczęstunek Westin Eat Well czekają na wszystkich przechodniów na skrzyżowaniu ulic Grzybowskiej i Jana Pawła II już w najbliższą niedzielę. Happening w hotelu Westin będzie trwał w godzinach 11:00 – 18:00.

Dodatkowo, hotel prowadzi aukcję internetową, z której cały dochód zasili zbiórkę pieniędzy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do licytacji hotel wystawił dwuosobowy pobyt w apartamencie prezydenckim z koktajlem na dachu, 3-daniową kolacją, wizytą w Fabryce Norblina i biletami do kina Kinogram. Po Fabryce oprowadzi sam Tomek Małek, 6-krotny mistrz świata barmanów w kategorii flair.

W ubiegłym roku, pobyt w apartamencie prezydenckim z kolacją został wylicytowany za 24 tys. zł. Na 26 stycznia było 7,1 tys. Hotel zebrał też wówczas do puszki WOŚP ponad 4 tys. W tym roku Orkiestra zbiera pieniądze dla okulistyki dziecięcej. "Przejrzyj na oczy" – to hasło zbliżającego się 30. finału WOŚP.

Link do aukcji internetowej:
https://allegro.pl/oferta/pobyt-w-apartamencie-prezydenckim-koktajl-na-dachu-11613824660


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *