B&B Hotel pojawi się w Poznaniu. I w Lublinie

Choć pandemia odcisnęła ogromne piętno na branży hotelarskiej, Grupa B&B Hotels nie rezygnuje ze swoich planów i realizuje strategię międzynarodowej ekspansji, pojawiając się w kolejnych lokalizacjach. W 2021 r. sieć otworzyła ponad 50 nowych obiektów. Również w Polsce B&B Hotels kontynuowała prace nad dwoma hotelami.

– Pomimo trudnych czasów dla branży hotelowej, nie zaniechaliśmy starań i pracowaliśmy nad tym, by z naszej oferty można było skorzystać w kolejnych polskich miastach – mówi Beatrice Bouchet zarządzająca B&B Hotels w Polsce.  – Już niedługo w naszej ofercie pojawią się nowe destynacje. Do Warszawy, Wrocławia, Torunia, Łodzi, Katowic, Krakowa, Nowego Targu, Rzeszowa, gdzie już działają nasze hotele, dołączą Lublin oraz Poznań.

B&B Hotel Lublin ze 130 pokojami ruszyć ma wiosną

Hotel w Lublinie otwarty ma zostać wiosną, a obiekcie w Poznaniu sieć wcześniej nie informowała. Na tym jednak nie koniec. – Naszym celem jest otwieranie kilku hoteli rocznie, przy jeszcze mocniejszym wykorzystaniu modelu opartego na długoterminowym najmie nieruchomości. Nieustannie poszukujemy obiektów, do których moglibyśmy wprowadzić się na okres minimum 10 lat – podsumowuje prezes zarządu B&B Hotels Polska.

Grupa B&B Hôtels to trzecia co do wielkości sieć hoteli we Francji, która powstała w 1990 roku. Hotele B&B należą do segmentu hoteli ekonomicznych, stawiających na jakość, doskonałą lokalizację, indywidualny design oraz profesjonalną i miłą obsługę. Sieć posiada obecnie (stan na styczeń 2022) hotele we Francji (313), w Niemczech (151), we Włoszech (51), w Hiszpanii (39), Szwajcarii, Portugalii (7) Brazylii (6), Austrii (6), Belgii (5), w Czechach (1), Słowenii (1), Holandii (1) i na Węgrzech (1).

Grupa B&B Hotels rozwija się bardzo dynamicznie również w Polsce, gdzie działają już obiekty w Warszawie (154 pokoje), Łodzi (149), Wrocławiu (140), Krakowie (130), Katowicach (105), Toruniu (93) Nowym Targu (76) oraz Rzeszowie (65).


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *