Michał Całka dyrektorem Hamptona by Hilton Airport Kraków   PERSONALIA

W połowie kwietnia przy lotnisku Kraków-Balice otwarty zostanie Hampton by Hilton Airport ze 173 pokojami. Na dyrektora generalnego wybrany został, jeszcze w ub.r., Michał Całka, który wcześniej zarządzał m.in. Hiltonem Garden Inn Kraków Airport, Holiday Inn Dąbrowa Górnicza i Hampton by Hilton Gdańsk Airport.

Z hotelarstwem związany jest od ponad 20 lat. Zaczynał w recepcji hotelu Marriott Warszawa. W latach 2002-2012 pracował w warszawskich hotelach sieci Accor, zaczynając jako kierownik recepcji w nieistniejącym już Mercure Fryderyk Chopin, a kończąc jako dyrektor generalny hotelu Etap (obecny ibis Budget) Centrum oraz ibisa Ostrobramska. W latach 2012-2014 był dyrektorem nowo otwartego hotelu Holiday Inn Express Airport Warszawa. Następnie jako dyrektor generalny otwierał Hilton Garden Inn Airport w Krakowie, którym zarządzał przez rok. Potem kierował 5-gwiazdkowym hotelem Bellotto w Pałacu Prymasowskim w Warszawie w okresie pre-openingu. W 2017 r. otwierał jako dyrektor hotel ibis Styles Ułan Bator. Od września 2017 r. do grudnia 2018 r. był dyrektorem Holiday Inn Dąbrowa Górnicza. W styczniu 2019 r. został dyrektorem Hamptona by Hilton Airport Gdańsk, a ostatnio pracował jako scheduling team leader w Shell.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *