Nowe zabiegi w kosmetycznych instytutach DR IRENA ERIS


MASAŻ FIRMOWY DR IRENA ERISMASAŻ FIRMOWY DR IRENA ERIS to rewelacyjna propozycja dla zapracowanych kobiet.i mężczyzn. Wystarczy zamówić sobie wizytę w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris w porze lunchu, aby szybko, lecz intensywnie odświeżyć twarz. To lepsze od filiżanki kawy. Po kilkudziesięciu minutach pełnego relaksu poczujesz przypływ energii, a twoja twarz nabierze pięknego kolorytu.


Kluczem do sukcesu wielu zabiegów jest masaż, który nie tylko dostarcza przyjemnych doznań, ale wzmacnia skuteczność zastosowanych preparatów. To jedna z najstarszych metod pielęgnacji urody. Działa na skórę, mięśnie, układ krwionośny czy limfatyczny, usprawniając ich funkcjonowanie. Dostarczone w kosmetykach substancje aktywne łatwiej przenikają do skóry podczas masażu i intensywniej oddziałują niż w przypadku zwykłej aplikacji kosmetyku. Dzięki temu skuteczność zabiegu znacznie podnosi się. Ponadto nic tak znakomicie nie odpręża i relaksuje jak odpowiedni masaż.


Eksperci z Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris opracowali nowatorski MASAŻ FIRMOWY DR IRENA ERIS łączący techniki masażu klasycznego, elementy drenażu limfatycznego i stymulację punktów energetycznych. Ponadto wzbogacili go o terapeutycznie oddziałujące olejki aromatyczne.


Kosmetyczka po ocenie stanu skóry wybiera odpowiedni krem do masażu, krem do pielęgnacji twarzy, który nakłada na sam koniec oraz Jedwabną maseczkę-krem aplikowaną na okolice oczu.


MASAŻ FIRMOWY DR IRENA ERIS składa się z poszczególnych elementów.


 • AROMATERAPIA

MASAŻ rozpoczyna się rytuałem AROMATERAPII, poprzez specjalne nakładanie dobranego do rodzaju cery i specyfiki zabiegu preparatu PROSYSTEM. Jest to element relaksujący wprowadzający w świat AROMATÓW Dr Irena Eris.


 • MASAŻ OKOLICY SZYJNO-KARKOWO-BARKOWEJ

Jego celem jest – z jednej strony osiągnięcie stanu głębokiego odprężenia – z drugiej zaś, usprawnienie przepływu krwi do głowy, a co za tym idzie lepsze odżywienie i dotlenienie skóry twarzy.


 • MASAŻ OKOLIC OCZU

Pierwsze oznaki starzenia się skóry twarzy pojawiają się wokół oczu, dlatego też w MASAŻU FIRMOWYM tym okolicom poświęcono szczególną uwagę.

W masażu okolic oczu zastosowano techniki relaksacyjne, liftingujące i elementy drenażu. Uaktywniony zostaje miejscowy przepływ krwi i limfy, dzięki czemu zmniejszają się obrzęki pod oczami i znikają cienie.


 • MASAŻ TWARZY

  • ROZCIERANIE

Zastosowanie technik głębokiego rozcierania obniża pobudliwość nerwów (działanie przeciwbólowe), zmniejsza obrzęki, daje lepsze przekrwienie i uelastycznia mięśnie.


  • RUCHY DRENUJĄCE

Ruchy drenujące w MASAŻU FIRMOWYM oddziałują na skórę i tkanki głębiej położone. Zwiększona zostaje szybkość przepływu krwi i limfy oraz metabolizm komórkowy. Ułatwiony zostaje dopływu do tkanek krwi utlenionej.


  • STYMULACJA PUNKTÓW ENERGETYCZNYCH

Współczesna medycyna w pełni potwierdza specyficzne właściwości punktów energetycznych. Zostały potwierdzone odmienne właściwości fizyczne tych punktów. Mają one kilka razy mniejszą oporność elektryczną niż otaczająca je skóra. Ponadto stwierdzono w obrębie punktów znaczne zagęszczenie receptorów czuciowych, które w stanach chorobowych wykazują znaczne zwiększenie wrażliwości na dotyk.


Delikatna stymulacja punktów energetycznych w MASAŻU FIRMOWYM korzystnie wpływa na naczynia krwionośne skóry, eliminuje napięcie mięśni, zmniejsza worki pod oczami, łagodzi także stres i zmęczenie, usuwa napięcia i blokady mięśniowe.

Stymulację można stosować do złagodzenia występujących już dolegliwości (takich jak obrzęki twarzy, cienie i „worki” pod oczami), jak również profilaktycznie, by poprawić ogólny stan cery.


 • WYBUDZANIE

MASAŻ FIRMOWY kończy się rytuałem wybudzenia, poprzez masaż okolicy szyjno – karkowo – barkowej połączony z delikatnym kołysaniem głowy. Pozwala on na łagodne wyjście z głębokiego relaksu.


EFEKTY:

 • wprowadzenie w stan głębokiego odprężenia,

 • poprawa wnikania w głąb skóry składników aktywnych z zastosowanych do masażu produktów,

 • usprawnienie dopływu krwi do głowy, a tym samym do twarzy - dotlenienie i odżywienie skóry,

 • poprawa krążenia limfy oraz zmniejszenie się cieni pod oczami i obrzęków,

 • usunięcie nadmiernego napięcia mięśni – twarz wydaje się zrelaksowana i wypoczęta.MASAŻ FIRMOWY DR IRENA ERIS jest stałym elementem luksusowych zabiegów na twarz lub może być wykonywany samodzielnie na życzenie klientki.


Czas trwania samego masażu: 20 minut

Cena samego masażu: 65 złotych

_______________________________________

Kontakt dla mediów:

Katarzyna Szymkiewicz

Konsultant PR Rynku profesjonalnego

Mobile: 0-601 396 440, e-mail: Katarzyna.Szymkiewicz@eris.pl

www.erismedia.pl ; www.DrIrenaEris.pl/instytut


Komentarze

 • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
 • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *