ibis budget Szczecin zamknięty, wkrótce rusza ibis Styles   INWESTYCJE

Hotel ibis budget Szczecin zakończył swoją działalność operacyjną w związku z przekazaniem przez Orbis nieruchomości nowemu właścicielowi. Orbis planuje w tym roku otwarcie nowej inwestycji własnej w historycznej części Szczecina: hotelu ibis Styles Szczecin Stare Miasto ze 161 pokojami.

ibis Budget na Gumieńcach. Fot. Google Maps

Hotel ibis Budget Szczecin wybudowany został w 1976 r. Najpierw działał pod nazwą Orbis Reda, potem wszedł pod accorowską markę Etap, która następnie zmieniła nazwę na ibis Budget. Położony jest w południowej części miasta za Cmentarzem Centralnym. To kolejny hotel zamykany przez Orbis po ibisie Kielce o czym pisaliśmy TUTAJ.

ibis Styles na Podzamczu. Fot. Wizualizacja

W tym roku otwarty ma zostać natomiast ibis Styles w nowej inwestycji na Podzamczu. W hotelu znajdą się m.in. restauracja Winestone, WineBar, sale konferencyjne, strefa fitness oraz parking podziemny. W Szczecinie działają również dwa hotele będące własnością Orbisu: ibis i Novotel Szczecin Centrum.  Wszyscy pracownicy hotelu otrzymali propozycję pracy w innych obiektach Grupy Orbis w Szczecinie, mogąc być docelowo zatrudnionymi w nowo powstającym hotelu ibis Styles.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *