Budujemy szkołę w Afryce


 

W dniu dzisiejszym, w Hotelu Polonia Palace odbędzie się wyjątkowy wernisaż. W przepięknej Sali Balowej „Ludwikowska” zaprezentowane będą niecodzienne zdjęcia z kalendarzy: „Dzieci Afryki” i „Natura Świata”. Swoją obecnością wieczór uświetnią gwiazdy polskiego kina oraz urzędujący w Polsce przedstawiciele korpusu dyplomatycznego.

 

Hotel Polonia Palace to miejsce wielu różnorodnych imprez, które w jego wspaniałych wnętrzach zyskują niezwykle malowniczą oprawę. Tym razem, w Hotelu zainicjowana zostanie akcja pomocy dzieciom w Afryce, zainspirowana działalnością agencji Iloraz Design, zajmującej się na co dzień fotografią artystyczną. Dzięki wydawanym przez siebie kalendarzom jej przedstawiciele mogą nieść pomoc tam, gdzie jest ona naprawdę potrzebna. Dzisiejsza akcja tak naprawdę miała swój początek w ubiegłym roku, kiedy fotografowie pojechali na sesję zdjęciową do Tanzanii, gdzie poznali wyjątkową kobietę, która otoczyła opieką i miłością bezdomne sieroty. Podczas rozmów wyjawiła, że ma jedno, największe marzenie, by zbudować tym dzieciom prawdziwą szkołę. Tak powstały dwa kalendarze, z których dochód przeznaczony zostanie na budowę owej „Szkoły marzeń” w Kizimbani na Zanzibarze.

 

Jedną z osób, które wspierają akcję jest Anna Maria Jopek, która tego dnia, w przepięknym i stylowym Apartamencie Angielskim Hotelu Polonia Palace zaprosi na swój wyjątkowy, kameralny i magiczny koncert. W Internecie można będzie wylicytować bilet - „cegiełkę” i być jedną z 20 osób, które będą mogły uczestniczyć w tym niepowtarzalnym wieczorze. Taki koncert nigdy i nigdzie się już nie powtórzy! Całkowity dochód z koncertu także zostanie przeznaczony na pomoc dzieciom.

 

Wieczorem, będzie można nabyć kalendarze i tym samym wesprzeć finansowo akcję. Po wernisażu kalendarze będą do kupienia w sieciach EMPIK.

 

Hotel Polonia Palace dzięki wsparciu tej szczytnej akcji kolejny raz stanie się kontynuatorem pięknej tradycji polskiej gościnności.

 

Patronat medialny imprezy objęły: „TWOJ STYL”, miesięcznik „PANI”, „SUKCES”, „TELE TYDZIEN”, „GOLF&LIVE”, portal internetowy ONET.

 

 

Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Dorotą Polańską, Kierownikiem Sprzedaży i Marketingu, tel.:+48 (0) 22 31 82 852, e-mail: dorota.polanska@syrena.com.pl

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *