Rezerwuj hotele przez internet, zarabiaj pieniądze.

Turez Komunikat 08-11-2007

08.11.2007. Internetowy serwis rezerwacji hoteli Turez uruchmił program Turez Partner pozwalający klientom zarabiać na rezerwacjach hoteli dla siebie lub innych.


Turez oferuje bardzo niskie ceny w ponad 50,000 hotelach na całym świecie, niższe niż inne strony internetowe, a bardzo często niższe niż bezpośrednio w hotelu. Z tego powodu nasi klienci często polecają Turez swoim znajomym. Postanowiliśmy uruchomić program, dzięki któremu będą mogli na tym zarabiać” powiedział Paweł Mastalerz, prezes Blue T Group, firmy, do której należy serwis Turez.


Coraz więcej Polaków wyjeżdża za granicę w celach innych niż zarobkowy. Według szacunków Instytutu Turystyki, w lecie 2007 roku Polacy odbyli blisko 2 miliony podróży zagranicznych (o 8% więcej niż rok wcześniej). Najczęściej wyjeżdżamy turystycznie (54%), w odwiedziny do rodziny (21%) i w celach służbowych (23%)*.


Ponad połowa Polaków samodzielnie planuje i rezerwuje swoje podróże zagraniczne*. Korzystamy w tym celu bardzo często z internetu, gdzie mamy dostęp do informacji, zdjęć, map i bardzo niskich ofert cenowych. Nowy program serwisu Turez ( www.turez.pl ) to kolejny powód, dla którego warto planować podróże „za pomocą myszki”.


Za każdą zrobioną lub poleconą rezerwację, uczestnik programu Turez Partner otrzymuje 5% kwoty rezerwacji.


Koncepcja programu jest bardzo prosta. Uczestnikiem może zostać praktycznie każda osoba lub firma. Nie potrzeba podpisywać skomplikowanych umów partnerskich, czy posiadać własnej strony internetowej. Wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie Turez i po otrzymaniu specjalnego linku przesłać go znajomym lub samemu rezerwować hotele. Gdy na koncie uzbiera się 250 zł, Turez przeleje kwotę na nasze konto bankowe.


Jednym z uczestników Turez Partner jest sekretarka, która rezerwuje hotele na wyjazdy służbowe w swojej firmie, innym - biuro podróży, które przystąpiło do programu, gdyż często oferujemy niższe ceny hoteli” dodaje Paweł Mastalerz.


Dla podróżujących rzadko uczestnictwo w programie Turez Partner obniża koszt hotelu. Dla tych, którzy podróżują często lub rezerwują hotele dla innych, program może stanowić znaczące źródło dochodu. W ramach obecnie oferowanej promocji każdy nowy uczestnik otrzymuje dodatkowo 25 zł.


Sczegóły programu Turez Partner oraz formularz rejestracji znajduje się na stronie www.turez.pl/partner.Serwis Turez ( www.turez.pl ) jest ogólnopolskim internetowym biurem podróży specjalizującym się w ofertach hotelowych. Oferuje starannie wybrane hotele po najniższych cenach w internecie. Serwis należy do firmy Blue T Group z siedzibą w Denver, USA.


Turez reprezentuje firmę hotels.com, należącą do jednej z największych firm turystycznych na świecie i notowaną na amerykańskiej giełdzie, firmy Expedia. Daje to gwarancje bezpieczeństwa transakcji oraz umożliwia oferowanie najniższych cen w internecie.


* Dane z Raportu „Podróże Polaków w lecie 2007 roku” Instytutu Turystyki na zlecenie Ministerstwa Gospodarki.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *