Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie najlepszym hotelem SPA roku 2007

15 grudnia br. zakończył się organizowany przez TOURISLINE POLSKA kolejny, trwający cały rok, konkurs SPA PRESTIGE AWARDS 2007 mający na celu wyłonienie najlepszych obiektów Spa&Wellness w Polsce.

Zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu, w kategorii głównej - najlepszy hotel SPA & Wellness

został Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, który również odniósł sukces w subkategoriina najlepsze Kosmetyczne MED SPA. Natomiast w subkategorii - najlepsze Destination SPA zwyciężył Hotel Spa Dr Irena Eris Krynica Zdrój.

* * *

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie jest także laureatem laureatem „Rankingu na najlepszy Hotel SPA 2007” w opinii czytelników miesięcznika Spa & Wellness Magazine, który odbył się w czerwcu tego roku.

Marka Hotele SPA Dr Irena Eris otrzymała w tym roku zaszczytny tytuł Business Superbrands. Według The Superbrands Ltd. „Superbrand – to marka, która osiągnęła najlepszą reputację w swojej dziedzinie. Oferuje konsumentom znaczące emocjonalne bądź fizyczne korzyści, których konsumenci pragną i które rozpoznają. Korzyści te stanowią o jej przewadze nad markami konkurencyjnymi.”

Obydwa Hotele są jedynymi w Polsce obiektami SPA należącymi do International SPA Association. Jest to elitarna organizacja skupiająca najlepsze ośrodki SPA na świecie, których podstawową wartością jest świadczenie usług na najwyższym poziomie wg. ustalonych Norm i Praktyk, mających na celu dążenie do profesjonalnego rozwoju branży SPA poprzez możliwości kształcenia się oraz nawiązywania kontaktów zawodowych i promocję walorów SPA wśród społeczeństwa.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *