Hotele SPA Dr Irena Eris – jedyne w Polsce z certyfikatem PREMIUM QUALITY


Hotele SPA Dr Irena Eris - Wzgórza Dylewskie oraz Krynica Zdrój – jako pierwsze i jedyne w Polsce otrzymały prestiżowy certyfikat jakości PREMIUM QUALITY od Niemieckiego Stowarzyszenia Wellness -Deutscher Wellness Verband.
Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie uzyskał jednen z najlepszych wyników w historii ok. 200 audytów przeprowadzonych do tej pory przez Niemieckie Stowarzyszenie Wellness, co pozwoliło na przyznanie najwyższej ceryfikacji Premium Exzellent.


- Wynik jaki uzyskał Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie dowodzi, że znajdujemy się w światowej czołówce – mówi Krzysztof Kaczmarek, dyrektor Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie – Daje to satysfakcję nie tylko z uwagi na to, że udało się nam stworzyć piękny i nowoczesny obiekt, ale także dlatgo, że proponowany przez nas serwis i jakość obsługi klientów spełniają najwyższe wymogi światowe.


Deutsche Wellness GmbH jest ekspertem w zakresie usług i produktów wellness. Powstałe z jego inicjatywy Niemieckie Stowarzyszenie Wellness pracowało katalog kryteriów jakości dla hoteli wellness stanowiący uznany wzorzec dla wielu hoteli, grup i organizacji turystycznych w Niemczech i krajach sąsiednich. Zasadniczym celem działalności stowarzyszenia jest nie tylko określenie standardów jakości, ale również wspieranie ich rozwoju, także poprzez audytowanie ośrodków w sposób niezależny, regularny i niejawny. Ponadto zajmuje się organizowaniem egzaminów produktowych i audytów jakościowych dla hoteli wellnes & spa oraz współpracą z organizacjami i stowarzyszeniami (szczególnie należącymi do Niemieckiego Stowarzyszenie Wellness).


- Cieszymy się, że przyznany certyfikat jest potwierdzeniem opinii jakie wystawiają nam nasi Goście – dodaje Janina Woźniak, dyrektor Hotelu SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój – Nasz hotel jest jednym z pierwszych, który wcielił ideę SPA, stając się niejednokortnie wzorcem dla innych. Już niedługo będziemy mogli pochwalić się nowym Centrum SPA z licznymi atrakcjami.


Od dwóch lat oba Hotele SPA Dr Irena Eris są także jedynymi polskimi członkami prestiżowej organizacji International SPA Association.

www.DrIrenaErisSpa.com


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *