35 metrów bawełnianego ręcznika – 100 procent czystości

Krajowy lider w branży utrzymania czystości, czyli firma HTS Polska i jego marka CWS proponują wyjątkowo skuteczny, wygodny i tani system higieny do publicznych toalet, dający gwarancję czystości rąk. BestDry to nazwa podajnika, w którym umieszczona jest rolka ręcznika bawełnianego. Specjalny rodzaj bawełny, o dużej absorpcyjności, z którego wykonany jest ręcznik sprawia, że dłonie suszone są szybko i dokładnie. Na jednej rolce mieści się aż 35 m ręcznika! Wycierając umyte dłonie czy twarz korzysta się tylko z odcinka rolki określonej długości, który po tej czynności jest automatycznie wciągany do środka i nawijany na drugą rolkę, zamkniętą w oddzielnej komorze. Dzięki temu zużyty odcinek ani przez moment nie styka się z czystym i nie ma żadnej możliwości, aby powtórnie go użyć. Gwarantuje to 100 procent czystości.


CWS proponuje także bezdotykową wersję podajnika – z automatycznym wysuwaniem porcji ręcznika w momencie wyciągnięcia po niego rąk. Profesjonalny serwis CWS zapewnia regularną wymianę zużytych rolek, które są przewożone do pralni, gdzie przywraca się im pierwotną czystość i biel. System ten robi prawdziwą furorę na Zachodzie, np. tylko w Niemczech rocznie pierze się około 40 milionów rolek takich ręczników! Tamtejsze firmy wiedzą, że komfort higieny w publicznej toalecie oraz właściwa troska o czystość pomieszczenia są jednym z elementów budowania ich wizerunku.


Sam pojemnik ma niewielkie wymiary (500 x 320 x 260 mm) i bez kłopotów mieści się w każdej publicznej toalecie – może być mocowany na ścianie w każdym miejscu, także nad umywalką czy obok lustra. CWS oferuje go w kolorze białym oraz srebrnym.CWS dla hoteli i salonów SPA

Shine zamiast setek buteleczek

Setki i tysiące plastykowych buteleczek po szamponach i płynach do kąpieli wyrzucanych do śmietników to dodatkowa, bardzo uciążliwa „produkcja” każdego hotelu. Jak olbrzymim obciążeniem dla środowiska są te niepozorne opakowania wiedzą nie tylko ekolodzy…


Krajowy lider branży utrzymania czystości, czyli HTS Polska i jego marka CWS proponują proste, skuteczne i tanie rozwiązanie tego problemu, czyli system Shine. Składa się on ze specjalnej, estetycznej zawieszki, na której umieszcza się buteleczkę z mydłem do rąk lub z płynem do kąpieli i szamponem. Ta konstrukcja, oferowana w dwóch kolorach (biały i chrom), pozwala na zawieszenie opakowania z płynem/szamponem przy umywalce lub kabinie prysznicowej. Zawartość dozuje się ściskając buteleczkę z wkładem, a jej zamknięcie specjalną membraną zapobiega skapywaniu płynu. Przezroczysta, boczna część butelki pozwala nie tylko użytkownikowi, ale także personelowi kontrolować ilość produktu w opakowaniu.

Co ważne: zarówno szampon jak i płyn do kąpieli są kosmetykami najwyższej jakości – zostały przebadane dermatologicznie, mają neutralny pH.

Zalety zastosowania takiego systemu są oczywiste, a zastosowanie w hotelach, pensjonatach, klubach fitness czy salonach SPA, to nie tylko działanie proekologiczne, ale także spore oszczędności. Jedno opakowanie szamponu czy płynu do kąpieli zastępuje kilkanaście małych buteleczek.

Zainteresowana firma może – jak zwykle przy ofercie HTS Polska – kupić lub też wynająć oferowany system.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “35 metrów bawełnianego ręcznika – 100 procent czystości

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *