Nowy dyrektor Generalny w Hotelu Polonia Palace
Zarząd hoteli warszawskich „syrena” powołał nowego Dyrektora
generalnego Aleksandra Huschkę

1 stycznia 2008 Aleksander Huschka został nowym Dyrektorem Generalnym Hotelu Polonia Palace należącym do Spółki Hotele Warszawskie „Syrena”. Austriak, ma 57 lat i może pochwalić się bogatym doświadczeniem międzynarodowym. Przed przyjazdem do Warszawy był Dyrektorem Zarządzającym w COLUMBIA Hotels & Resorts. W Warszawie będzie podlegał bezpośrednio pod Zarząd Hoteli Warszawskich „Syrena”. Tony Reypens, Członek Zarządu, odpowiedzialny za finanse i część operacyjną powiedział: „Bardzo się cieszymy, że mogliśmy zatrudnić na to stanowisko, osobę tak doświadczoną i cenioną! Jestem pewien, że jest to odpowiedni człowiek, na odpowiednim miejscu”.


Alexander Huschka przyznał: „To nowe wyzwanie w mojej karierze, z którego jestem bardzo zadowolony! Hotel Polonia Palace, usytuowany jest w samym sercu Warszawy, jego historia a także niedawna renowacja, sprawiły, że stał się on idealnym miejscem spotkań dla biznesmenów i turystów z Polski i z zagranicy. Nadal będziemy oferować gościom najwyższe standardy i najlepszy serwis, zaś na rynku polskim widać wyraźne tendencje wzrostowe, także przewiduję, że następne lata będą dla hotelu niezwykle pomyślne.”


Alexander Huschka, hotelarz z pasją, był zatrudniony przez dziesięć lat w Renaissance Hotels. W tym czasie otwierał i zarządzał hotelami w Wiedniu, Bangkoku, Los Angels i Pradze. Przez dwa lata pracował jako Dyrektor Operacyjny w holdingu HPI (Hotel Property Investors) na rzecz 36 europejskich hoteli Marriott - Marriott, Courtyard i Renaissance. Wcześniej Alexander Huschka zarządzał hotelem Radisson SAS w Berlinie i Hotelem InterContinental w Lipsku (obecnie Hotelem Westin), pracując dla Deutsche Interhotel Holding GmbH & Co. KG.


Podczas swojej międzynarodowej kariery hotelarskiej, Alexander Huschka był także przez cztery lata Dyrektorem Zarządzającym Bertelsmann AG's Parkhotel Gütersloh. Kolejnymi etapami w jego karierze zawodowej były – otwarcie hotelu na jachcie Hohe Düne w Rostock, współpracował B&P Hotel Management Services GmbH we Frankfurcie, SI Center Hotel am Schlossgarten w Stuttgarcie, Hotelu Bayerischer Hof w Monachium i Park Lane Hilton w Londynie.


Jeżeli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z Krystyną Beniger, Specjalistą ds. Marketingu i PR, tel.:+48 (0) 22 31 82 817, e-mail: krystyna.beniger@syrena.com.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *