Nowe SPA wybierają AMARIS oraz włoskie marki DIBI i OLOSW ostatnich tygodniach na urodowej mapie Polski powstały dwa nowe ośrodki SPA. Zarówno Villa Marilor jak i ośrodek konferencyjno - wypoczynkowy Kocierz doceniły profesjonalizm i wieloletnie doświadczenia firmy Amaris. Właśnie tę firmę wybrały za swojego strategicznego partnera.SPA w zakopiańskiej Villa Marilor zostało wyposażone w urządzenia najnowszej generacji Dibi Ski Power, Dibi Skin Ultra oraz wyjątkowy polisensoryczny system aranżacji SPA La Culla. Amaris opracował specjalne programy pielęgnacyjne, współtworzył ofertę oraz doradzał na każdym etapie inwestycji. To pierwsze duże centrum Dibi i Olos w Polsce, które oferuje pełną ofertę zabiegów tych marek.


  
Kolejne nowe SPA znajduje się w ośrodku konferencyjno - wypoczynkowym Kocierz. Tutaj także zostało wykorzystane merytoryczne wsparcie  zarówno podczas  tworzenia programu zabiegów,  jak i doradztwo szkoleniowe. To miejsce również proponuje bogatą ofertę zabiegów z bogatego portfolio marek, które na naszym rynku reprezentuje Amaris.

Niebawem będą miały swoją inaugurację kolejne miejsca, w których można będzie poddać się doskonałym programom pielęgnacyjnym ekskluzywnych włoskich marek Dibi, Olos, SpazioUomo, Thalmer, Contessa Mathelda.

www.dibi.amaris.pl

www.hotelmarilor.com

www.kocierz.pl

AMARIS - wyłączny przedstawiciel GTS Group S.p.A.  i generalny dystrybutor marek DIBI, OLOS, SPAZIO UOMO, THALMER, CONTESSA MATHELDA  w Polsce.

Kraków, ul. Balicka 79, tel. 012-623 04 24, 0501- 06 63 60, biuro@amaris.pl www.dibi.amaris.pl

Biuro prasowe:  Edyta Śmiłek, e.smilek@cappuccino-pr.pl 0605 722 722  lub 012 266 1001

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *