Konferencja „Kobieta Hotelarz” 8 marca w Willa Port Ostróda   POD PATRONATEM HOTELARZA

W Dzień Kobiet odbędzie się konferencja Kobieta – Hotelarz organizowana przez Polskie Hotele Niezależne (dawne Harmony Polish Hotels) w Willa Port w Ostródzie. To pierwsze z cyklu tegorocznych wydarzeń, które w sposób szczególny mają zwrócić uwagę na rolę kobiet w hotelarstwie oraz pokazać ich wkład w rozwój szeroko rozumianej branży turystycznej.

Wpisując się w inicjatywę podkreślenia roli kobiet w polskiej turystyce, Polskie Hotele Niezależne zaplanowały w tym roku cykl wydarzeń, które mają na celu m.in. integrację kobiet z branży hotelarskiej i wzmocnienie relacji biznesowych oraz ukierunkowanie na rozwój i współpracę. Pierwszym z tych wydarzeń będzie ogólnopolska konferencja w Ostródzie 8 marca, podczas której zaplanowano wykłady i panele dyskusyjne z udziałem  znanych polskich mentorek i kobiet sukcesu, zarówno z branży hotelarskiej jak i świata biznesu, a wszystko zakończone uroczystą kolacją i koncertem.

Konferencja rozpocznie się od odczytanie listu Pierwszej Damy RP Agaty Kornhauser-Dudy. Panele poświęcone będą takim tematom jak „Przez żołądek do kobiecego serca! Jak trafić z ofertą HoReCa do pań i ile na tym można zyskać” z udziałem Karoliny Sochaj z hotelu przyjaznego kobietom Dębowy w Bielawie, Igi Bartczak z Cottonina Mineral SPA Świeradów Zdrój z kobiecymi ofertami i Przemysława Winiarskiego z Q Hotels, tworzącego ofertę dla kobiecych MICE-ów. Z kolei w panelu „Woman experience w hotelu” wezmą udział m.in. Agnieszka Oćwieja z hotelu NH Poznań, Aneta Zalewska z Notera SPA Bory Tucholskie, Katarzyna Romanowska z Hotel Professionals i Agata Jankowska z Platinum Mountain Resort w Szklarskiej Porębie.

W kolejnych miesiącach zorganizowane mają zostać trzy edycje „CAMP Hotelarek” – integracyjnych zjazdów hotelarek w trzech różnych częściach Polski i „Sztafeta Hotelarek” – sportowa rywalizacja z pozytywnym przesłaniem na cele charytatywne.  

 „Hotelarz” jest patronem wydarzeń. Więcej o konferencji 8 marca pod linkiem https://www.harmonyhotels.pl/blog/blog-wpis?NewsID=61118


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *