LSI Software prezentuje nowości na targach. EuroShop i CeBIT w Niemczech

LSI Software był wystawcą na targach „EuroShop – The Global Retail Trade Fair” w Düsseldorfie, w Niemczech. Jest to jedna z największych na świecie imprez targowych przeznaczonych dla dostawców branży detalicznej. W grupie około 1800 wystawców LSI Software była jedyną polską firmą informatyczną wystawiającą się na tej imprezie targowej.

 

Udział w EuroShop spełnił oczekiwania firmy – Już teraz możemy powiedzieć, że warto było uczestniczyć w tej imprezie. Udało się nam zaprezentować nasze systemy szerokiemu gronu odbiorców, co ciekawe także z Polski. Kontakty te z pewnością zaprocentują w najbliższym czasie” – powiedział Grzegorz Siewiera, Prezes Zarządu LSI Software.

 

Podczas targów EuroShop szczególnym zainteresowaniem cieszył się nowy produkt firmy – inteligentne oprogramowanie dla kiosków multimedialnych IQiosk. Jest to unikalne na polskim rynku rozwiązanie, daleko wykraczające poza zwykły kiosk informacyjny. IQiosk to przełomowe rozwiązanie integrujące funkcję informacyjną, samoobsługową sprzedaż i CRM. System poza wszechstronnym informowaniem klienta o produktach – ich właściwościach i dostępności, umożliwia złożenie zamówienie oraz rozliczenie płatności, ponadto obsługuje programy lojalnościowe. IQiosk współpracuje  z systemem zarządzania dla sieci sklepów POSitive Retail, używanego przez takich klientów jak Vero Moda, Próchnik, Ochnik czy Kastor.  Można powiedzieć, że IQiosk to sprzedawca nowej generacji. Rozwiązania takie jakie jak IQiosk zrewolucjonizują w przyszłości proces komunikowania się i budowania relacji z klientami, cieszymy się, że jesteśmy liderem takich systemów w Polsce – stwierdza Grzegorz Siewiera.

 

Poza wymienionymi systemami firma prezentowała systemu zarządzania dla restauracji i hoteli – POSitive Hospitality i system zarządzania przedsiębiorstwem Bastion ERP.

Już od 4 do 9 marca br. LSI Software będzie kontynuować swoją obecność w Niemczech poprzez udział w targach CeBIT, największej na świecie imprezie branży informatycznej. LSI Software będzie znajdować się w wąskim gronie najprężniejszych polskich firm informatycznych wystawiających się na tych targach.   

 

 

Kontakt dla mediów:

 

Jarosław Stegliński

Tel. 042 680 80 00 w. 145, 0609 600 912

Mail: jsteglinski@lsisoftware.plNotowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego (retail) i gastronomiczno-hotelarskiego (hospitality). Jest producentem własnego systemu klasy ERP. Kompleksowa oferta firmy obejmuje oprogramowanie, usługi konsultacyjne, usługi wdrożeniowe, serwis a także dostawy specjalistycznych rozwiązań sprzętowych. Głównym atutem firmy jest rozległa wiedza o zasadach funkcjonowania branż detalicznej i gastronomiczno-hotelarskiej. Firma intensywnie inwestuje w rozwój swoich produktów i ich jakość. Od momentu powstania w 1991 roku, grupa LSI Software stała się liczącym i znanym dostawcą rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *