Cwaniak Warszawski. Restauracja z klimatem – zdjęcia z otwarcia.

 

Miło nam poinformować, że 27 lutego 2008 r. swoje podwoje otworzyła restauracja Cwaniak Warszawski. Cwaniak Warszawski to prestiżowa restauracja stylu retro, z elementami warszawskiego folkloru. W restauracji na Gości czeka esencja warszawskiego smaku – smaku kultury, sztuki, tradycji i warszawskich potraw. W menu znajdą duży wybór zimnych  i ciepłych przekąsek, dania główne z mięsa i ryb, zupy  oraz desery . Wśród nich: kołduny starowarszawskie, sałatka z grzybów leśnych czy flaczki wołowe po warszawsku, sernik warszawski .Tym co wyróżnia restaurację spośród innych jest obsługa mówiąca gwarą warszawską oraz występy na żywo warszawskich kapel podwórkowych, które wprowadzają w atmosferę dawnej Warszawy. Wyjątkowa muzyka i niepowtarzalny wystrój restauracji tworzą niezwykłą atmosferę, oddającą klimat Warszawy dawnych lat, których nie znajdzie się na ulicach ówczesnej stolicy. Restauracja Cwaniak Warszawski to również doskonałe miejsce do organizacji spotkań firmowych od uroczystych lunchy, kolacji po bankiety i integracyjne biesiady nawet do 160 osób przy stołach.

Atmosferka u nas picuś glancuś. Naszamać można się dowoli, ale nie przeblatować. Nasze podajki i garnkotłuki machną gitne potrawki, także dostaniecie niezłą szałamachę. Jak zechcecie cosik chlusnąć, w wodopoju mamy klawe utrwalacze a na dzieńdobry zawsze u nas świeże kurierki

Zapraszamy!

Restauracja „Cwaniak Warszawski”

Ul. Waliców 9, Warszawa

www.walicow9.pl

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *