Wanny ROCA w gronie najpopularniejszych

Wanna CONTESA firmy ROCA to jedna z najpopularniejszych wanien stalowych dostępnych na rynku. Tak zdecydował branżowy miesięcznik Łazienka, na podstawie przygotowanego rankingu Dobry Produkt.


 


Ranking ten tworzony jest przez redakcję w oparciu o badania przeprowadzane w salonach i hurtowniach łazienkowych całego kraju. To jeden z najbardziej wiarygodnych barometrów rynkowych wyznaczających poziom popularności poszczególnych produktów i marek. Zadaniem ankietowanych jest wskazanie modeli w danej grupie produktów, które wśród klientów cieszą się największym zainteresowaniem.


W rankingu Dobry Produkt wanny stalowe, w ścisłej czołówce znalazła się wanna CONTESA produkowana przez ROCA. Koncern ROCA ma ponad 80-letnią tradycję i doświadczenie w produkcji wanien, co jak widać, bezpośrednio przekłada się na satysfakcję klienta. CONTESA jest oferowana w sprawdzonej, markowej jakości oraz bardzo dobrej cenie, ciesząc się dużym zainteresowaniem od początku wprowadzenia jej na rynek polski. Dodatkowo wanna cechuje się uniwersalnym wzornictwem oraz dostępna jest w 6 różnych rozmiarach (od 100 do 170 cm). Głębokość i kształt wanny gwarantuje pełen komfort kąpieli, a małe promienie wewnętrzne krzywizn oraz płaskie dno minimalizują ryzyko poślizgnięcia zapewniając kapiącemu bezpieczeństwo w trakcie użytkowania. Konstrukcja wanny pozwala na jej instalację w wersji wolnostojącej, z proponowanymi w ofercie stalowymi obudowami lub w wersji zabudowanej np. kafelkami, czy wpuszczonej w podłogę łazienki. Wszystkie powyższe cechy sprawiają, iż wanna CONTESA plasuje się wśród najatrakcyjniejszych wanien stalowych dostępnych na rynku, czego potwierdzeniem jest ranking miesięcznika Łazienka.


W grupie najpopularniejszych wanien stalowych według tego rankingu znalazły się także wanna PRINCESS N z oferty ROCA, a także wanna MADALENA marki należącej do grupy ROCA.


Koncern ROCA posiada w swojej kolekcji szeroki wachlarz wanien produkowanych z różnych materiałów. Oprócz modeli stalowych oferuje kilkanaście modeli wanien akrylowych, a także wanny żeliwne. Wanny ROCA doskonale współgrają kolorystycznie i wzorniczo z innym produktami ROCA ceramiką sanitarną i bateriami.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *