INVEST-HOTEL 2008 16-18 października 2008, Poznań – Wyjątkowe perspektywy rozwoju branży hotelarskiej

Hotelarze, którzy przyjadą w tym roku na targi INVEST- HOTEL do Poznania, z pewnością będą usatysfakcjonowani. Organizator – Międzynarodowe Targi Poznańskie  - po raz kolejny przygotuje ze wszech miar profesjonalne wydarzenie, które połączy ekspozycję czołowych dostawców produktów i usług dla hoteli z bogatym programem wydarzeń dla osób zawodowo związanych z branżą hotelarską. To już dziesiąta edycja tych największych w Polsce targów hotelarskich. Kampanię promocyjną wspierać będzie nowy wizerunek oraz hasło „Do startu? Gotowi? Hotel!” przypominające, że to już ostatni moment na nowe inwestycje w hotelarstwie przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej EURO 2012.

 

W tym roku targi potrwają trzy dni, od 16 do 18 października. Dwa pierwsze dni będą przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów po uprzedniej rejestracji. Organizator zadecydował o powrocie do ich pierwotnej nazwy INVEST-HOTEL, która w pełni oddaje zakres tematyczny wydarzenia i uwzględnia kompleksowość ekspozycji. Nie ma potrzeby, aby dodatkowo wyróżniać w nazwie część gastronomiczną, gdyż restauracja jest nieodłącznym elementem każdego hotelu, podobnie jak pokój hotelowy czy recepcja – mówi nowy Dyrektor Projektu Józef Szyszka. Nazwa INVEST-HOTEL obejmuje wszystko, co jest niezbędne podczas budowy, modernizacji, czy też bieżącej eksploatacji hotelu – dodaje. I rzeczywiście, jak podkreślają obecni na targach hotelarze, ogromnym atutem tego wydarzenia jest kompleksowość, pozwalająca na szybki przegląd wszystkich ofert aktualnie dostępnych na rynku dla całego sektora hotelarskiego, począwszy od materiałów wykończeniowych i wszelkiego rodzaju systemów instalacyjnych, poprzez meble i wyposażenie pokoi, recepcji, restauracji i kuchni hotelowej, wyposażenie łazienek i hotelowych SPA, tekstylia, wykładziny i podłogi, po profesjonalne systemy rezerwacji i kontroli dostępu. Niewątpliwą zaletą targów INVEST-HOTEL jest również fakt, iż odbywają się równolegle z Targami Regionów i produktów Turystycznych TOUR SALON, którego uczestnikami są m.in. właściciele i gestorzy bazy hotelowej.

 

Branża hotelarska to bardzo lukratywny rynek, wymagający jednak doskonałej, profesjonalnej oferty. Dlatego też targi INVEST-HOTEL to miejsce nie tylko kompleksowej ekspozycji nowości. To również dostęp do eksperckiej wiedzy z różnych dziedzin sektora hotelarskiego jak: marketing hotelarski, doradztwo inwestycyjne i wdrażanie nowatorskich technologii, zarządzanie jakością czy finansowanie inwestycji. Wpływa to na wzrost liczby profesjonalnych zwiedzających, którymi są już nie tylko właściciele hoteli i pensjonatów, ale także architekci i projektanci, przedstawiciele firm deweloperskich, czy doradcy inwestycyjni.

 

Poznańskie targi hotelarskie, jak żadne inne tego typu targi w Polsce skierowane na rozwój infrastruktury hotelowej, podnoszenie jakości usług hotelowych i dostęp do nowoczesnych technologii, dodatkowo zachęcają wystawców doskonałym przygotowaniem przestrzeni wystawienniczych i profesjonalną obsługą. Motywacją do udziału w targach mogą być zbliżające się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej EURO2012, dodatkowo napędzające koniunkturę w branży hotelarskiej.

 

Szczegółowe informacje o targach: www.invest-hotel.mtp.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *