Obrus Romance firmy Greno otrzymał nagrodę Ministra Gospodarki Narodowej za najlepszy produkt w kategorii „akcesoria dla gastronomii”

Obrus Romance firmy Greno otrzymał nagrodę Ministra Gospodarki Narodowej za najlepszy produkt w kategorii „akcesoria dla gastronomii”. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 10 marca 2008 roku w hotelu Jan III Sobieski w Warszawie w ramach Międzynarodowych Targów Eurogastro.           

Obrus Romance to powrót do klasycznej elegancji obrusów śnieżnobiałych i kremowych. Subtelny i delikatny, kwiatowy wzór pozwala ozdobić wnętrze w każdym stylu. Wykonany jest ze 100% wysokogatunkowej bawełny. Innowacyjna technologia produkcji sprawia, że obrus doskonale sprawdza się w restauracjach hotelowych oraz obiektach gastronomicznych. Szerokość tkaniny dochodząca do 300 cm daje firmie Greno możliwość realizacji nietypowych zamówień, w tym również dużych okrągłych obrusów na stoły bankietowe.
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *