Medal MERCURIUS GEDANENSIS dla systemu informatycznego LSI Software

W dniu 10.04.2008 r. firma LSI Software otrzymała Medal MERCURIUS GEDANENSIS  za swój nowy produkt INTELIGENTNA RESTAURACJA.  Nagroda zostala wręczona podczas 13 Targów Wyposażenia i Zaopatrzenia Obiektów Gastronomicznych, Hoteli i Sklepów - GastroExpo 2008, odbywajacych się w dniach 10-12.04.2008 w Gdańsku. Dwa tygodnie wcześniej produkt zwyciężył w konkursie EuroGastro 2008 o Nagrodę Ministra Gospodarki.

 

INTELIGENTNA RESTAURACJA to nowa, innowacyjna koncepcja systemów gastronomicznych opracowana przez firmę LSI Software na początku 2008 roku. Koncepcja ta rewolucjonizuje sposób podejścia do systemów informatycznych w gastronomii.  Ze względu na skalę rozwiązania jak i jego wszechstronny charakter najlepiej określić ją jako jednocześnie system informatyczny i środowisko pracy.

 

Podstawowym celem INTELIGENTNEJ RESTAURACJI jest pomoc restauratorowi w odciążeniu od zadań, które mogą wykonywać systemy informatyczne.

 

INTELIGENTNA RESTAURACJA składa się z następujących elementów:

oprogramowanie do zarządzania restauracją i siecią restauracji POSitive Hospitality,

urządzenia komputerowe – terminale POS wraz z peryferiami (czytniki, wyświetlacze, identyfikatory),

bezprzewodowe systemy przywoławcze,

wsparcie produkcji gastronomicznej – system monitorów kuchennych, drukarki bonów,

system elektronicznej inwentaryzacji,

systemy prezentacji multimedialnej, menu elektroniczne i kioski informacyjne,

monitoring obiektów,

mobilny kontakt z klientem i badania opinii,

rezerwacje stolików i zamówienia przez Internet.

 

Szczegółową charakterystykę elementów systemu informatycznego i środowiska pracy INTELIGENTNA RESTAURACJA można znaleźć na stronach internetowych, jak i w dwóch wydawnictwach firmy: POSitive Hospitality – Rodzina systemów zarządzania dla hoteli, restauracji, obiektów sportowych i SPA, oraz KATALOG sprzętu komputerowego dla Restauratorów i Hotelarzy. Wydawnictwa te mogą być pobrane ze strony LSI Software lub bezpłatnie przesłane w formie papierowej.

 

Kontakt dla mediów:

Jarosław Stegliński

LSI Software S.A.

tel. +48 42 680 80 00 w. 145

kom. +48 609 600 912

e-mail: jsteglinski@lsisoftware.pl

 

Notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego (retail) i gastronomiczno-hotelarskiego (hospitality). Jest producentem własnego systemu klasy ERP. Kompleksowa oferta firmy obejmuje oprogramowanie, usługi konsultacyjne, usługi wdrożeniowe, serwis a także dostawy specjalistycznych rozwiązań sprzętowych. Głównym atutem firmy jest rozległa wiedza o zasadach funkcjonowania branż detalicznej i gastronomiczno-hotelarskiej. Firma intensywnie inwestuje w rozwój swoich produktów i ich jakość. Od momentu powstania w 1991 roku, grupa LSI Software stała się liczącym i znanym dostawcą rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *