Adriana Rychter nową dyrektor HR hotelu Bristol, a Luxury Collection   PERSONALIA

Adriana Rychter, ostatnio dyrektor HR hoteli Marriott i Westin Warszawa, została dyrektorem ds. human resources warszawskiego hotelu Bristol, a Luxury Collection, również z portfolio Marriotta.

Swoją karierę̨ rozpoczęła pracując w Center Corporation jako specjalista ds. kadr i płac. W 2005 roku przeniosła się do Apsys Polska na stanowisko dyrektora HR, gdzie poświęciła swój czas na wdrażanie skutecznych strategii wynagradzania oraz zarządzanie całą administracją kadrowo-płacową dla 300 pracowników, w tym również stworzeniem strategii HR w zakresie twardego i miękkiego HR. W 2016 roku przeniosła się na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie jako HR project management, gdzie miała za zadanie zintegrować wiele firm i opracować wspólną strategię tworzenia efektywności w zakresie HR. W 2018 roku została mianowana na stanowisko multi property director of human resources w Marriott i Westin w Warszawie.

- Cieszę się, że Adriana dołącza do zespołu hotelu Bristol, dla nas aspekt ludzki jest jednym z najważniejszych, staramy się wprowadzić skuteczne strategie HR, zależy nam na budowaniu marki pracodawcy po dwóch ciężkich latach dla naszej branży - podkreśla Aidan Dempsey, dyrektor generalny warszawskiego hotelu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *