PR Solutions dla Wedi Polska

Agencja PR Solutions od 10 kwietnia br. rozpoczęła stałą współpracę z Wedi Polska – producentem specjalistycznych materiałów budowlanych do aranżacji i wykończenia łazienek, pomieszczeń wellness oraz obiektów SPA.

 

Zadaniem PR Solutions będzie kompleksowa obsługa Wedi Polska w obszarze PR korporacyjnego i produktowego. Agencja została wybrana w drodze przetargu, a umowę podpisano na czas nieokreślony. Podpisanie umowy zostało poprzedzone współpracą projektową związaną z odświeżeniem firmowej witryny Wedi przez PR Solutions. Serwis Wedi jest ważnym elementem nowej strategii komunikacyjnej firmy. Zakłada ona, że to Internet staje  się głównym medium, w oparciu o które będzie budowany wizerunek Wedi oraz oferowanych przez firmę produktów i rozwiązań. Nową witrynę Wedi można zobaczyć pod adresem: www.wedi.pl.

Wedi Polska to producent specjalistycznych materiałów budowlanych do aranżacji i wykańczania łazienek, pomieszczeń wellness oraz obiektów SPA. Firma jest częścią Wedi GmbH z siedzibą w Emsdetten w Niemczech, która posiada oddziały w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Podstawowym produktem Wedi jest wodoodporna płyta budowlana,   umożliwiająca swobodne kształtowanie wszelkich pomieszczeń o podwyższonej wilgotności. Na bazie płyty wedi oferowane są nieszablonowe natryski, wanny oraz elementy montażowe dla łaźni parowych i pomieszczeń odnowy biologicznej. Wedi Polska jest również cenionym wykonawcą prestiżowych obiektów SPA w hotelach i basenach (m.in. aquapark w Zakopanym, Rezydencja Prezydenta RP w Wiśle) oraz systemów kabin sanitarnych w budynkach użyteczności publicznej.

 

PR Solutions to agencja public relations, która specjalizuje się w zdobywaniu zaufania dla nowych produktów i idei. Cel ten realizuje korzystając z bogatego zestawu technik i narzędzi public relations, dbając o zachowanie najwyższych standardów i etycznych norm postępowania. PR Solutions dysponuje bogatym doświadczeniem w obszarze PR korporacyjnego i produktowego dla firm m.in. z branży nowych technologii, reklamowej, medialnej, FMCG, finansowej. Więcej informacji na temat PR Solutions można znaleźć na stronie: http://www.prsolutions.pl.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *