Sprawdź, jak inne hotele optymalizują koszty   AKADEMIA HOTELARZA

Nowa rzeczywistość w jakiej znalazło się obecnie hotelarstwo wymusza konieczność maksymalnego skoncentrowania się na wyeliminowaniu zbędnych i optymalizacji niezbędnych kosztów w obiektach. Zapraszamy na specjalistyczne seminarium poświęcone optymalizacji kosztów w hotelach, które odbędzie się już 31 marca w hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport.

To doskonała możliwość podpatrzenia jak swoje koszty optymalizują inni i jakie rozwiązania wprowadzają hotelowe sieci.

Nasz ekspert, Radosław Altheim, dyrektor zarządzający posiadającej 6 hoteli sieci Q Hotels, podpowie podczas tego specjalistycznego szkolenia w jakich obszarach szukać oszczędności zarówno po stronie kosztów stałych, jak i zmiennych.


ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ>>


HARMONOGRAM SZKOLENIA:

9:00- 9:30 – Rejestracja, śniadanie dla uczestników


9:30 – 13:30 – Część I
· Gdzie szukać oszczędności, czyli analiza kosztów bezpośrednich, pośrednich i personelu
· Zasady optymalizacji kosztów zatrudnienia


13:30 – 14:30 – Lunch, networking


14:30 – 16:00 – Część II
· Skuteczne metody zwiększenia wydajności i rentowności pracy
· Optymalizacja zamówień do hotelu i restauracji


16:00 – 16:30 – Sesja dyskusji, pytań z sali

EKSPERT:

Radosław Altheim
Dyrektor Zarządzający, Q Hotels

posiada kilkunastoletnie doświadczenie zdobywane w hotelach w Polsce i całej Europie. W przeszłości m.in. dyrektor sprzedaży i zastępca dyrektora generalnego czterogwiazdkowego hotelu andel’s Łódź, od 2013 roku dyrektor generalny pięciogwiazdkowego, 155 pokojowego hotelu GrandHotel Tiffi w Iławie. Obecnie zarządza Grupą hotelową Q Hotels, posiadającą w portolio Hotele Q Kraków, Q Kraków Plus, Q Wrocław Plus i Grand Cru Gdańsk. Absolwent wydziału ekonomii Uniwersytetu Szczecińskiego.


Akademia Hotelarza jest sekcją szkoleniową działającą z sukcesem już od ponad 15 lat przy najpopularniejszym magazynie branży hotelowej, miesięczniku Hotelarz.

W ramach Akademii Hotelarza organizowane są uznawane za najlepsze w branży eksperckie szkolenia dla właścicieli i kadry zarządzającej hoteli, dzięki którym uczestnicy doskonalą swoje kompetencje, wymieniają się wiedzą i poznają najskuteczniejsze rozwiązania stosowane przez hotele sieciowe i liderów rynku niezależnego.

Trenerami Akademii Hotelarza są tylko najlepsi krajowi fachowcy, liderzy swoich dziedzin, z wieloletnim doświadczeniem rynkowym.

Wszystkie szkolenia prowadzone są według sprawdzonej formuły praktycy-praktykom, z ogromnym naciskiem na praktyczny aspekt i użyteczność przekazywanej wiedzy.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:
Wiola Wiater
22 333 88 10
w.wiater@pws-promedia.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *