TRATTO – ukojenie zmysłów

Tratto,  nowa łazienka firmy Disegno Ceramica, umie ukoić zmysły. Szlachetny  materiał, harmonijna forma, włoski rodowód ceramicznych elementów przenoszą nas w klimat gorącego, południowego słońca. Tu czas płynie leniwie.


 

Nie ma żadnych wątpliwości, że ta łazienka stworzona została do odpoczynku. Krągłe, łagodne formy ceramicznych elementów budują poczucie bezpieczeństwa. Wyraźnie zaakcentowane ranty umywalek dają poczucie pewności i stabilnego oparcia, które zawsze jest w zasięgu ręki.
Istotną cechą łazienki Tratto jest też różnorodność. Projektanci Disegno Ceramica przygotowali ceramikę od razu w dwóch wersjach –  stawianej i podwieszanej – tak, aby klient mógł wybrać  najbardziej odpowiednią do swojej łazienki.


W gamie umywalek do wyboru są  modele wiszące/nablatowe o rozmiarze 60 i 70 cm. Do umywalki 70 cm oferowany jest ceramiczny postument o wysokości 72,5 cm. Umywalka  o rozmiarze 58,5 cm  to model wpuszczany w blat. Wszystkie umywalki z linii Tratto przygotowane zostały w wersji do podłączenia armatury 1- lub 3-otworowej oraz w wersji bez otworu na baterię.


Miska w.c. i bidet Tratto w wersji podwieszanej mają wymiary odpowiednio: 37,5x53x40 cm oraz 36,5x x53x40 cm, zaś w wersji stawianej gabaryty obu ceramicznych elementów są takie same i wynoszą  36x54x42 cm. Stawianą miskę w.c. można zamówić również z elegancką, ceramiczną kolumną spłukującą o wysokości 100 cm.


W ofercie Tratto dostępne są także dwie deski sedesowe wykonane z duroplastu. Do wyboru jest deska klasyczna oraz z systemem wolnego opadania.


Serię uzupełnia oryginalne, trzyelementowe lustro z oświetleniem. Można je zawiesić w pozycji pionowej  lub w poziomie. Niezależnie od sposobu montażu zajmie ono powierzchnię 90x90 cm.

Ceramika Tratto to kolekcja uniwersalna. Doskonale wyważone proporcje ceramicznych sprzętów, klasyczne gabaryty sprawiają, że odnajdzie się zarówno w salonie kąpielowym, jak i w niewielkiej toalecie.

 

 

Dystrybutorem  marki Disegno Ceramica na polskim rynku jest firma Coram Poland. Więcej informacji o firmie i produktach można znaleźć na  stronie internetowej www.coram.pl

 

 

 

 

 

Dodatkowych informacji udziela:

Anna Kowalewska

Synergia PR

tel. 694 383 202, (022) 201 28 02

e-mail: akowalewska@synergiapr.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *