White Edition

Seria LifeSystem zaprojektowana w 2003r. z myślą o szpitalach, ośrodkach rehabilitacyjnych i domach opieki o wysokim standardzie, w ostatnich latach silnie zaznaczyła swoją pozycję na rynku branży sanitarnej. Serię LifeSystem charakteryzuje szereg zalet, takich jak np. możliwość dopasowania do wymiarów użytkownika, możliwość rozbudowania modeli podstawowych o elementy służące zwiększeniu funkcjonalności i wygody oraz elastyczność zastosowania.


Niektóre produkty, takie jak uchwyty przy WC lub krzesełka prysznicowe można zdejmować, a tym samym dostosować łazienkę wtedy, kiedy jest to potrzebne. Taka możliwość została już doceniona przez wielu inwestorów hotelowych.


Przy projektowaniu produktów serii LifeSystem kierowano się ideą wzornictwa uniwersalnego – łazienka powinna być użyteczna dla wszystkich, a jej wygląd powinien być możliwie neutralny i nowoczesny.


Wersją „White Edition„ firma HEWI uzupełnia swoją ofertę produktów przeznaczonych dla koneserów nowoczesnego wzornictwa. Dzięki zastosowaniu białego koloru produkty o funkcjonalnych i zdecydowanych kształtach elegancko wtapiają się w aranżację łazienki i ułatwiają jej estetyczne zaprojektowanie.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *