Sindbad – hotele: Innowacyjne rozwiązanie: do każdej zagranicznej indywidualnej rezerwacji hotelu pakiet ubezpieczeń gratis

Innowacyjne rozwiązanie: do każdej zagranicznej indywidualnej rezerwacji hotelu pakiet ubezpieczeń gratis

 

Od początku maja podróżni udający się za granicę będą objęci bezpłatnym ubezpieczeniem pod warunkiem, że biuro podróży zarezerwuje hotel w systemie Sindbad-hotele.

 

Sindbad-Hotele, dostawca internetowego systemu rezerwacji hoteli online dla biur podróży oraz agencji turystycznych, podpisał umowę o współpracy z Signal Iduna Polska TU S.A., wiodącym polskim towarzystwem ubezpieczeniowym na rynku usług turystycznych. Umożliwiło to wprowadzenie z początkiem maja 2008 innowacyjnego rozwiązania w postaci bezpłatnego pakietu ubezpieczeń do każdej zagranicznej rezerwacji hotelu dokonanej dla klienta indywidualnego przez agenta w systemie Sindbad-hotele.

 

Podróżni udający się za granicę zazwyczaj muszą załatwiać ubezpieczenie sami, albo wykupywać w biurze podróży. Wiąże się to z formalnościami i kolejnymi kosztami. Sindbad-hotele wychodzi naprzeciw dylematom klientów biur podróży i oferuje gratis cały pakiet, w skład którego wchodzą m in.: koszty leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków oraz ubezpieczenie bagażu podróżnego.

 

Oferowane rozwiązanie z pewnością uatrakcyjni ofertę biur podróży i agencji turystycznych poprzez wartość dodaną dla klienta w postaci poczucia bezpieczeństwa i komfortu podróży. Do systemu Sindbad-hotele można przystąpić za darmo, a korzystanie  z niego nie wiąże się z żadnymi kosztami.

 

Więcej informacji o bezpłatnych ubezpieczeniach znajduje się pod adresem:

http://www.sindbad-hotele.pl/index.php?action=news&id=19

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *