Wiosenne SPA z udziałem artystów i dziennikarzy w Hotelu Sielanka nad Pilicą!

W piękny słoneczny weekend 26-27 kwietnia Hotel Sielanka nad Pilicą gościł grupę znanych aktorek oraz dziennikarek reprezentujących najważniejsze pisma kobiece. To był prawdziwie sielankowy pobyt, który stał pod znakiem słodkiego leniuchowania, korzystania z atrakcji hotelowego PETIT SPA®, wyśmienitej kuchni oraz bezpośredniego kontaktu ze wspaniałą przyrodą Doliny Pilicy.


Specjalnie dla  gości partner kosmetyczny Hotelu Sielanka nad Pilicą, renomowana włoska firma [Comfort Zone] zorganizowała pokaz zabiegów, które na co dzień są dostępne dla gości Hotelu. Panie były pod wrażeniem zarówno profesjonalizmu personelu, efektów przeprowadzanych zabiegów jak i niezwykłych aromatów kosmetyków [Comfort Zone], nastrojowej, relaksacyjnej muzyki oraz pięknych, minimalistycznych wnętrz hotelowego PETIT SPA®.


Wielkim zainteresowaniem cieszyły się również jazdy konne, a przede wszystkim romantyczna przejażdżka oryginalnym dyliżansem konnym w towarzystwie gospodarzy Sielanki Państwa Aliny i Jana Wagów, którzy osobiście opowiadali o urokach tego niezwykłego miejsca. Pogoda była cudowna dlatego wielkim powodzeniem cieszyły się również przejażdżki rowerowe oraz pływanie kajakami po jeziorkach znajdujących się na terenie Farmy Sielanka.


Ukoronowaniem dnia była uroczysta kolacja przy świecach, której towarzyszyła degustacja najlepszych win z sielankowej kolekcji oraz nastrojowy koncert krakowskich artystów z kabaretu Loch Camelot w hotelowym Equiclubie.


Gościom trudno było opuścić sielską Dolinę Pilicy i wrócić do zatłoczonej Warszawy, oddalonej zaledwie o 50 km. Wszyscy zadeklarowali, że będą często wracać do Sielanki.

 

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *