LSI Software otwiera oddział w Warszawie i zwiększa konkurencyjność swoich Klientów

W dniu 5.06.2008 r. LSI Software, łódzka spółka informatyczna, producent oprogramowania dla przedsiębiorstw, otworzyła oddział w Warszawie.

 

Celem nowej jednostki organizacyjnej LSI Software jest zwiększenie dostępności rozwiązań i usług firmy w województwie mazowieckim i wschodniej Polsce. Działalność oddziału będzie się skupiać na branżowych systemach POSitive dla handlu detalicznego, gastronomii i hotelarstwa, będących częściami produkowanego przez spółkę systemu klasy ERP.

 

Podstawowymi zadaniami oddziału jest sprzedaż produktów spółki, oraz świadczenie usług doradczych, wdrożeniowych i serwisowych dla dotychczasowych i nowych Klientów. Firma w ten sposób umacnia swoją, jak i swoich Klientów, pozycję konkurencyjną oraz zwiększa zakres i standard świadczonych usług na terenach województwa mazowieckiego i wschodniej Polski.

 

Otworzenie oddziału w Warszawie jest ważnym elementem realizowania strategii rozwoju spółki. Prace nad organizacją oddziału trwały od stycznia br.

 


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *