W Białymstoku ruszył hotel Mercure   OTWARCIA

W Białymstoku otwarty został hotel Mercure z 92 pokojami. Jego inwestorem jest spółka City Interhotels, do której należy też jedyny 5-gwiazdkowy hotel w tym mieście i na Podlasiu Royal & Spa. W marcu w Białymstoku otwarto Hamptona by Hilton.


Mercure  oferuje restaurację z kuchnią włoską, uzupełnioną akcentami podlaskiej sztuki kulinarnej, studio fitness, salę konferencyjną na 160 osób i parking podziemny.  Wnętrza zaprojektowane przez pracownie MIXD Imagine Katarzyna Wigda nawiązują do zieleni lasów podlaskich, puszczy i rzeki Biebrza, a głównym elementem jest figura żubra umieszczona nad stołem restauracyjnym. – Zielone sąsiedztwo rezerwatów przyrody i nawiązania do naturalnej roślinności, w jaką obfituje okolica, sprawiają, że Mercure Białystok jest miejscem, w którym każdy znajdzie upragnioną ciszę i spokój. Podlasie to kolebka wielu zróżnicowanych etnicznie kultur, więc wizyta w nowym hotelu to dobry punkt startowy do odkrycia wszystkich tajemnic regionu – mówi Marek Piotrowski, prezes City Interhotels.

Dyrektorem hotelu jest Sebastian Pruchniak, wcześniej zarządzający Royal & Spa i Best Western Cristal w Białymstoku. Zanim trafił do stolicy Podlasie kierował Sand Hotelem w Kołobrzegu, a przedtem był dyrektorem operacyjnym hoteli Radisson SAS i Prezydent w Kijowie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *