InterContinental Warszawa wspiera młodych przedsiębiorców (AIP)

InterContinental Warszawa, w związku z działaniami na rzecz odpowiedzialności społecznej biznesu, ma przyjemność zakomunikować, iż został sponsorem Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości (AIP), organizacji która wspiera młodych przedsiębiorców we wdrażaniu swoich planów biznesowych w życie.


Do działań organizacji należy między innymi biznesowe i prawne doradztwo oraz pomoc w nawiązaniu współpracy z firmami, które osiągnęły sukces w biznesie, w celu wymiany wiedzy i doświadczeń. „Wspieranie młodych, utalentowanych ludzi w ich starcie w dorosłe życie jest bardzo ważną formą działalności”, mówi Christian Henkemeier, Dyrektor hotelu InterContinental Warszawa.


Ze strony hotelu oznacza to w głównej mierze wspieranie działalności organizacji AIP, pomoc w organizacji imprez oraz wspieranie członków organizacji. AIP organizuje kilka różnego rodzaju imprez w ciągu roku, a wszystkie przeprowadzone zostaną w salach konferencyjnych hotelu. Dodatkowo InterContinental Warszawa przygotował specjalną ofertę dla członków AIP – zniżki w cenie wynajmu powierzchni na małe i średnie biura, idealne na rozpoczęcie własnego biznesu.

Organizacja planuje 6 dużych imprez w roku 2008, z których największym była „Polska Gala Przedsiębiorczości”. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele czołowych polskich oraz międzynarodowych korporacji, jak również młodzi biznesmeni oraz osoby, które dopiero zaczynają swoją karierę. W trakcie Gali rozdano 10 nagród młodym przedsiębiorcom.

„Jako międzynarodowa sieć hoteli chcemy inwestować w naszą przyszłość i zaprezentować nasz hotel młodym, bardzo utalentowanym i ukierunkowanym na sukces ludziom, którzy już niedługo staną się najważniejszymi osobami w polskim biznesie i stanowić będą naszą grupę docelową.”, mówi Christian Henkemeier.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *