Hotel The Westin Warsaw ma nowego Zastępcę Dyrektora Generalnego

Artur Zymerman objął stanowisko Zastępcy Dyrektora Generalnego hotelu The Westin Warsaw. Do jego kluczowych obowiązków będzie należało nadzorowanie pracy działów operacyjnych hotelu m. in. gastronomii, recepcji, Westin Service Express i innych. Artur Zymerman po rocznej przerwie powraca do sieci Starwood Hotels & Resorts.

Artur Zymerman posiada bardzo bogate doświadcznie w branży hotelarsko - gastronomicznej. Swoją karierę rozpoczynał w 1993 r. w hotelu Mercure w Warszawie. Przez wiele lat związany był z hotelem Le Meridien Bristol, należącym do sieci Starwood Hotels & Resorts, gdzie w 1994 rozpoczął pracę na stanowisku kelnera. W ciągu 13 lat pracy w hotelu wielokrotnie awansował aż do stanowiska dyrektora ds. gastronomii. W 2007 r. podjął pracę w warszawskiej restauracji Belvedere – Cafe Łazienki Królewskie na stanowisku Dyrektora Generalnego. Po rocznej przerwie dołączył do zespołu menadżerów w firmie Starwood Hotels & Resorts, obejmując obowiązki Zastępcy Dyrektora Generalnego hotelu The Westin Warsaw.

„Cieszę się na myśl o wyzwaniu stojącym przede mną. Mam wysokie wymagania wobec siebie, a hotel The Westin Warsaw to jeden z najlepszych i najbardziej prestiżowych obiektów w Warszawie, dlatego tym bardziej cieszę się, że dołączam do zespołu w nim pracującego” – powiedział Artur Zymerman.

Artur Zymerman jest absolwentem Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Turystyki w Warszawie. Posiada doskonałe umiejętności interpersonalne i kwalifikacje menedżerskie, które zdobywał na licznych kursach i szkoleniach organizowanych przez firmę Starwood Hotels & Resorts.

Gdy tylko znajdzie chwilę wolnego czasu wybiera się w podróż lub uprawia sport. Jego ulubionymi dziedzinami są piłka nożna i siatkówka - wiernie kibicuje polskim reprezentacjom. Artur Zymerman jest wielbicielem dobrej kuchni, wina i muzyki. 

Hotel The Westin Warsaw to nowoczesny obiekt znajdujący się w centum biznesowym stolicy. Posiada 361 pokoi, 11 sal konferencyjnych, restaurację, bar oraz fitness center. The Westin Warsaw zarządzany jest przez sieć Starwood Hotels & Resorts, która obecnie posiada w Polsce 6 obiektów: Sheraton Warsaw Hotel, Sheraton Kraków Hotel, Sheraton Poznań Hotel, The Westin Warsaw, Le Meridien Bristol oraz najnowszy – Sheraton Sopot, Conference Center & Spa.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *