Otwarcie Hotelu angelo w Pilznie

1 października 2008 – W Pilznie (Plzeň) Warimpex, UBM i Vienna International otwierają 1 października czwarty już hotel marki angelo. Ten czterogwiazdkowy designerski hotel ma 144 pokoje, salę balową i trzy sale konferencyjne. Będzie się specjalizował w organizacji konferencji i imprez.
Pozostałe hotele angelo są w Pradze, Monachium i Bukareszcie. Firma UBX Plzen s.r.o., przedsięwzięcie joint venture austriackich spółek deweloperskich UBM Realitätenentwicklung AG i Warimpex, przekazuje Hotel angelo w Pilznie po 14 miesiącach od rozpoczęcia budowy. Hotelem zarządzać będzie grupa hotelarska Vienna International Hotelmanagement AG. Hotel, którego całkowity koszt inwestycji wyniósł 19,5 mln Euro, jest położony u bram starego miasta, w bezpośredniej bliskości słynnego browaru Pilsner Urquell. „Cieszymy się, że ponownie udało nam się wspólnie z naszymi długoletnimi partnerami UBM i Vienna International zrealizować w tak krótkim czasie kolejny projekt hotelowy“, mówi prezes Waimpexu, Franz Jurkowitsch.


Jest on przekonany o sukcesie nowo otwartego hotelu. „Realizacja czwartego już hotelu marki angelo pokazuje, że koncepcja ta, dzięki niepowtarzalnemu designowi w kolorach czarnym, koralowym, żółtym i białym, spotyka się z dużym uznaniem u naszych gości. Jesteśmy przekonani, że nowoczesna koncepcja wnętrz, pomieszczenia konferencyjne oraz wysoka jakość obsługi i serwisu w oddalonym o 90 km od Pragi Pilźnie trafią do przekonania firm, turystów biznesowych i indywidualnych”, twierdzi Rudolf Tucek, prezes Vienna International Hotelmanagement AG. „Hotel angelo tworzy podstawy do budowy kompleksu konferencyjnego w Pilźnie“, mówi Karl Bier, prezes UBM Realitätenentwicklung AG. „Teren ten posiada spory potencjał rozbudowy. W kolejnych latach zbudujemy tu nie tylko biura, ale także dodatkowe powierzchnie konferencyjne“.

Czterogwiazdkowy hotel posiada 144 pokoi i suit, salę balową na 350 osób oraz trzy pomieszczenia konferencyjne. Ponadto ten designerski hotel oferuje gościom oprócz restauracji, bar w lobby w stylu klubu jazzowego z lat 70. oraz pomieszczenia fitness i sauny.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *