Nowe zabiegi ajurwedy w Hotelach SPA Dr Irena Eris

Jeżeli chcesz doświadczyć stanu głębokiego relaksu w atmosferze mitycznych Indii, w zapachu orientalnych aromatów, przy dźwiękach uspokajającej mantry lub odgłosach natury poddaj się najstarszym masażom świata. W Kosmetycznych Instytutach na terenie Hoteli SPA Dr Irena Eris poczujesz moc nowych masaży.


MASAŻ GARSHANAM - peeling solą

Garshanam - to masaż peelingujący ciała, który wspomaga ujędrnienie skóry oraz modeluje sylwetkę. Zabieg ten należy do terapii z cyklu Svedana, czyli napotnych, oczyszczających, mających na celu poprawę cyrkulacji krwi, a tym samym usunięcie zbędnych produktów przemiany materii. Wykonywany jest na bazie soli i sproszkowanych ziół dobranych odpowiednio według starohinduskiej receptury. Zaspokaja potrzeby każdej skóry, szczególnie z objawami utraty jędrności, elastyczności, spadku nawilżenia. Stymuluje mikrokrążenie, działa antycellulitowo, regenerująco i odmładzająco na całe ciało.
Po wykonaniu garshanam wskazany jest np. masaż witalny lub abhyanga.
Cena zabiegu: 190 zł


MASAŻ PINDA SVEDA - masaż stemplami

Pinda Sveda - to masaż i zabieg termiczny z użyciem stempli ziołowych ("na sucho" i "na mokro"). Rozgrzewające, okrężne ruchy tarcia, są wykonywane stemplami, naprzemiennie z ruchami głaskania. Masaż rozpoczyna się od stóp, powoli przechodząc w górę ciała, kończąc się na plecach. Rozgrzane stemple pozostawia się ustawione wzdłuż kręgosłupa, aż do ich całkowitego wychłodzenia. Przyjemna terapia działania ciepłem przynosi bardzo duże rozluźnienie, usuwa napięcie i stres. Usprawnia krążenie krwi, zwiększa siły witalne organizmu, pomaga w dystrofii mięśniowej, wzmacniając układ mięśniowy, poprawia przemianę materii, prowadząc do utraty zbędnych kilogramów i nieestetycznego  cellulitu. Odżywia ciało, dotleniając komórki, wspomaga eliminację toksyn, przywraca skórze gładkość i jędrność. Pomijając typowo zdrowotne właściwości tego masażu, jest to po prostu zmysłowa przyjemność dla ciała i zmysłów.
Cena zabiegu: 250 zł

Poza wyżej opisanymi masażami w ofercie masaży ajurwedyjskich znajdują się także: masaż  witalny, tradycyjny masaż abhyanga, olejowy shirodhara i pudrowy udvarthanam.

Zapraszamy na stronę www.DrIrenaErisSpa.com
Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *