Green House zbuduje aparthotel w Świnoujściu. W condo   INWESTYCJE

151 apartamentów ma liczyć zlokalizowany kilkaset metrów od plaży Aquart Świnoujście, najnowszy projekt hotelowy Green House Development. Podobnie jak w przypadku innego projektu tego inwestora, otwartego w maju tego roku Wave Międzyzdroje Resort, tutaj także wszystkie pokoje sprzedawane będą w systemie condo.

Najnowsza inwestycja warszawskiego dewelopera mieści się przy ulicy Bolesława Chrobrego na tyłach znanego świnoujskiego pensjonatu Laguna. Mieścić będzie się w niej będzie 151 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni, przy czym większość wielkości ok. 32 m2, a na dwóch ostatnich piętrach większe, o powierzchni 50 m2-60 m2. W budynku zaplanowano także strefę basenową, oraz restaurację.

Za projekt odpowiedzialna jest grupa projektowa Medusa Group, która w swoim portfolio posiada między innymi hotel The Bridge Wrocław.

Pokoje sprzedawane będą w systemie condo z możliwością zarządzania, lub bez, a w kolejnym etapie obiekt będzie powiększony. Podobny model biznesowy inwestor stosuje w swoim drugim aparthotelu - Wave Międzyzdroje Resort, którego pierwsza część została oddana do użytku w maju tego roku, a docelowo ma liczyć blisko 400 apartamentów. Metr kwadratowy ma kosztować 30-45 tysięcy złotych brutto, a ceny kształtują się od około miliona złotych za apartament. Oferowana stopa zwrotu to nawet 7% indeksowane o limitowany wskaźnik inflacji.

Green House Development to firma deweloperska z kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości i w 100 proc. z polskim kapitałem.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *