Rozwój restauracji sieci Premium Food Restaurants będzie wspierany przez oprogramowanie LSI Software

Premium Food Restaurants SA, zarządzająca siecią restauracji 77 sushi, 77 noodle bar i 77 SOHO,  wybrała oprogramowanie LSI Software. Zakupiony system POSitive w wersji dla sieci gastronomicznych i będący częścią produkowanego przez LSI Software systemu klasy ERP, będzie wspierał  centralne zarządzanie siecią oraz działalność operacyjną poszczególnych restauracji Premium Food Restaurants.


Premium Food Restaurants prowadzi 11 restauracji pod własnymi markami 77 sushi, 77 noodle bar i 77 SOHO, oferujących dania kuchni japońskiej. Lokale sieci znajdują się w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i Sopocie. W najbliższym czasie firma uruchomi kolejne 4 lokale. Spółka przygotowuje się do emisji akcji na rynku NewConnect. 


Decyzja o wyborze oprogramowania LSI Software była spowodowana ograniczeniami dotychczas wykorzystywanego oprogramowania, które nie było w stanie sprostać nowym, wynikającym z rozwoju sieci, oczekiwaniom Zarządu spółki. Firma poszukiwała systemu, który oferowałby, poza narzędziami wspierającymi operacyjne zarządzanie lokalami sieci, także szybki i wygodny dostęp do przekrojowych analiz sprzedaży i narzędzi zarządzania rentownością produktów gastronomicznych. Po przeprowadzeniu anlizy dostępnych na rynku rozwiązań, wybrana została oferta LSI Software. Wartość umowy zawartej między Premium Food Restaurant a LSI Software wynosi ponad 200 tys. zł.


Na stanowiskach sprzedaży i obsługi klientów będą wykorzystywane, oprócz typowych terminali dotykowych POS, także przenośne, bezprzewodowe urządzenia PDA, tzw. bonowniki kelnerskie, z zainstalowanym oprogramowaniem gastronomicznym miniPOS.


Oprogramowanie POSitive w wersji dla sieci gastronomicznych jest nowoczesnym branżowym systemem zarządzania. Ogromne możliwości analityczne systemu, liczne raporty, statystyki, zestawienia i wykresy, pomagają w szybszym podejmowaniu trafnych decyzji. Oprogramowanie wykorzystywane jest w m.in. w sieciach restauracji SPHINX (W Polsce i na Węgrzech), North Fish, w restauracjach marketów IKEA, w sieci barów kawowych W biegu cafe. LSI Software stale rozwija system i wzbogaca go nowe funkcje. POSitive wchodzi skład produkowanego przez LSI Software systemu klasy ERP.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *