Wizytówka łazienki

Kochamy modne rozwiązania. Pociągają nas nowe możliwości. Imponuje połączenie oryginalnego stylu, idącego w parze z funkcjonalnością. Łazienka  nieodłączny element codzienności, nie musi być czymś zwyczajnym i prozaicznym, o czym od lat przekonuje nas ROCA. Niech nawet zwykłe mycie rąk stanie się ciekawym doświadczeniem wizualnym. Przemianę łazienki zacznijmy od jej wizytówki& czyli umywalki. Teraz ROCA proponuje nowe, oryginalne modele z kolekcji ORBITA.

 

Umywalki ORBITA kierowane są do miłośników najmodniejszego stylu ‑Trendy, który cechuje konsekwentnie promowany przez współczesnych designerów minimalizm, hołdujący oszczędnej estetyce. Dominuje w nim prostota, geometria i brak zbędnych dekoracji. Trendy ceramika jest surowa, a jednocześnie wyrazista, przykuwająca uwagę oraz idealnie współgrająca z wystrojem nowoczesnych wnętrz.


ROCA przy kreowaniu swoich kolekcji współpracuje z największymi nazwiskami ze świata designu. Tak się stało i teraz. Twórcą kolekcji ORBITA jest znany hiszpański designer Joan Gaspar, wykładowca w Eina School of Design w Barcelonie. Klasa jego projektów od lat budzi zachwyt i powoduje, że zaufaniem obdarza go coraz większa rzesza największych producentów i marek branży wnętrzarskiej.


W nowej serii ROCA proponuje dwie umywalki nablatowe zachęcające do wnętrzarskich eksperymentów. Komponowane z blatem wykonanym z dowolnego materiału, za każdym razem wyglądają oryginalnie i nietuzinkowo, a ich design pasuje nie tylko do ultranowoczesny pomieszczeń, ale także tych o bardziej klasycznym wystroju. Dlatego seria ORBITA łączy w sobie nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza, zawsze pożądaną funkcjonalność, klasę i naturalny wdzięk.


Oba modele zaprojektowano na bazie koła. Mniejsza ORBITA to zgrabna, idealnie okrągła umywalka o średnicy 44 cm. Większy model wydłużono do rozmiarów 63X42 cm, nie zwiększając przy tym jej wnętrza. Dzięki temu z boku utworzyła się elegancka ceramiczna płaszczyzna, która dodaje umywalce uroku i oryginalności, a jednocześnie może służyć jako przestrzeń na podręczne kosmetyki.


Do serii ORBITA ROCA rekomenduje jednouchwytowe, wysokie baterie w stylu trendy z kolekcji: THESIS, ESMAI, KENDO, ATAI, MOAI, czy TOUCH.


Nowe umywalki dostępne są w dobrych salonach łazienkowych w całej Polsce w cenie 793 zł brutto okrągła i 915 zł brutto podłużna.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *