Nowe wnętrza, ta sama przyjazna atmosfera – modernizacja w Qubus hotel Zielona Góra

W grudniu 2008 roku w Qubus Hotel Zielona Góra zakończyła się pierwsza część inwestycji, której głównym celem jest modernizacja wszystkich łazienek w hotelu. Dzięki temu zyskały one nie tylko zupełnie nowe wnętrza w ciepłej, przyjaznej kolorystyce, ale również nowoczesne wyposażenie. „Nieustanny rozwój oraz wprowadzanie różnego rodzaju ulepszeń i udogodnień dla naszych Gości pełni niezwykle ważną rolę w naszej strategii” – mówi Aleksandra Papis, specjalista ds. sprzedaży w Qubus Hotel Zielona Góra. „W sieci Qubus Hotel kluczową rolę pełni dla nas satysfakcja i zadowolenie naszych Gości. Robimy wszystko, aby spełnić oczekiwania naszych Gości oraz zapewnić im komfort i wygodę w naszych 12 hotelach. Bardzo staramy się, by Goście mogli powiedzieć, iż Qubus Hotel to najlepszy hotel w Zielonej Górze” – dodaje Papis.


Już wkrótce w Hotelu rozpoczyna się modernizacja łazienek w pokojach na parterze. Podobnie jak w przypadku wyremontowanych już łazienek pojawią się tam nowe prysznice, wanny oraz zupełnie nowa, ciekawa aranżacja wnętrz. Jak przekonuje jednak Paweł Migacz, Dyrektor Hotelu – „Nasz hotel zyskał nowe wnętrza, ale dbanie o życzliwą atmosferę i niezwykły klimat tak doceniany i chwalony przez naszych Gości jest nadal naszym najważniejszym priorytetem. Nadal jesteśmy hotelem przyjaznym dla biznesu.”

 

Qubus Hotel w Zielonej Górze istnieje od 1996 roku. W tym trzygwiazdkowym hotelu znajduje się 56 pokoi (24 dwuosobowych i 32 jednoosobowych), restauracja oraz nowoczesne centrum konferencyjne dla 120 osób. Za nocleg w pokoju jednoosobowym, który uwzględnia również śniadanie w formie bogatego bufetu szwedzkiego trzeba zapłacić 93 Euro. Sieć Qubus Hotel w swojej zróżnicowanej ofercie ma również specjalną propozycję Save & Stay, która umożliwia dokonanie rezerwacji na stronie www.qubushotel.com po niezwykle atrakcyjnych cenach – w tej ofercie cena pokoju jednoosobowego może kosztować jedynie ok. 60 Euro wraz
ze śniadaniem.

 

Sieć Qubus Hotel obecnie liczy 12 obiektów zlokalizowanych głównie w południowej i zachodniej Polsce. Wszystkie obiekty sieci zyskały już miano lubianych i chętnie odwiedzanych zarówno przez Gości biznesowych, jak i indywidualnych, którzy coraz bardziej doceniają usytuowanie hoteli w pobliżu wielu turystycznych atrakcji.


Już wkrótce do sieci dołączą 2 kolejne obiekty – w połowie roku planowane jest otwarcie Qubus Hotel Gdańsk, a na początku 2010 roku Qubus Hotel Bielsko-Biała (xxx).

 

 

www.qubushotel.comKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *